+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Słupno, powiat płocki

2 oferty w 1 inwestycji

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ptasia Polana
  gotowe
  Osiedle Ptasia Polana Ptasia Polana w Słupnie koło Płocka - to kameralne osiedle 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i 16 mieszkań bezczynszowych, z własnymi ogrodami i miejscami postojowymi. Architektura osiedla, łączy nowoczesność z klasyką, doskonale wpisując się w piękny krajobraz okolicy. Przemyślane rozmieszczenie domów na działce zapewnia mieszkańcom przestrzeń i intymność.

  Ptasia Polana

  od 6 000 zł/m2
  ul. Wronia , Słupno, płocki(2.3 km od Płocka)
  Grand "B"

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ptasia Polana - Etap II
  Oferta archiwalna
  Grand "B" jest firmą developerską specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym. Zakres naszej działalności obejmuje całość procesu developerskiego, począwszy od pozyskania gruntów, aż do przekazania Klientom kluczy do gotowych mieszkań, segmentów i domów. Słupno to jedna z najbogatszych i najszybciej rozwijających się gmin położonych wokół Płocka. Dogodna lokalizacja, krótki czas dojazdu,

  Ptasia Polana - Etap II

  od 3 073 zł/m2
  ul. Wronia , Słupno, płocki(2.2 km od Płocka)
  Grand "B"

Nowe domy – Słupno w powiecie płockim z atrakcyjnymi cenami

Słupno w powiecie płockim to niewielka wieś wyróżniająca się bardzo długą historią. Przebiega przez nią droga krajowa nr 92, którą w zaledwie kilka minut można dojechać do stolicy powiatu. W drugą stronę prowadzi ona natomiast m.in. do Warszawy oddalonej stąd o 100 km. Ze względu na niewielkie rozmiary Słupna rynek nieruchomości nie jest tu szczególnie rozwinięty, ale można zaobserwować pewną działalność deweloperów. Sprawdź, ile kosztują nowe domy w Słupnie i jak znaleźć te najatrakcyjniejsze.

Nowe domy w Słupnie (pow. płockim) – jak wygląda rynek?

Słupno funkcjonuje głównie jako satelita Płocka oraz przystanek na drodze krajowej nr 92. Obecny jest umiarkowany ruch turystyczny, charakter wsi jest sielski. Dominuje tu zabudowa jednorodzinna – przede wszystkim domy w tak popularnym w Polsce stylu dworkowym. Bliskość lasów oraz brzegu Wisły zapewnia mieszkańcom dostęp do unikalnych terenów rekreacyjnych.

Wiele nieruchomości w Słupnie to domy, które powstały w ramach indywidualnych inwestycji. Od pewnego czasu działają tu jednak również biura deweloperskie, proponujące możliwość zakupu gotowego (czasami nawet wykończonego pod klucz) domu, bez konieczności zmagania się z trudami budowy. Tego typu nowe domy w Słupnie powstają najczęściej w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Zapewnia to oszczędność przestrzeni oraz możliwość zmniejszenia kosztów budowy.

Domy w Słupnie – jak kształtują się ceny na rynku pierwotnym?

Zakup nowego domu w Słupnie od dewelopera może być dobrym pomysłem między innymi ze względu na koszty. Są one zwykle niższe niż w przypadku samodzielnej budowy, ponieważ deweloperzy kupują materiały po atrakcyjniejszych cenach i korzystają z własnych ekip fachowców. Dzięki temu domy w Słupnie w powiecie płockim można zaliczyć do tanich. Cena za 1 m2 powierzchni często plasuje się poniżej średniej ceny nieruchomości mieszkalnej wyliczonej dla całego kraju. Jednocześnie mieszkanie w domu ma swoje unikalne atuty – przede wszystkim spokój, prywatność i ciszę. To dlatego domy w Słupnie cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców pobliskich mniejszych miejscowości, jak i rezydentów Płocka.

Nowe domy w Słupnie – śledź oferty z RynekPierwotny.pl

Za dodatkowy atut nowych domów w Słupnie na pewno należy też uznać wysoki standard wykończenia, dzięki temu zapewniają one mieszkańcom codzienny komfort. Przemyślane układy wnętrz pozwalają wykorzystać dostępną przestrzeń do maksimum, a zastosowanie odpowiednich materiałów gwarantuje niskie koszty utrzymania. Na rynku można znaleźć wiele ciekawych ofert, ale warto trzymać rękę na pulsie, ponieważ potrafią bardzo szybko znikać.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Słupnie w powiecie płockim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Domy na sprzedaż w Słupnie

W Słupnie dostępne są 2 oferty nowych domów znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Wśród inwestycji deweloperskich w Słupnie dostępne są oferty domów na sprzedaż o powierzchniach od 117 do 117 m². W tym:

 • domy czteropokojowe - 2 domy

Domy na sprzedaż w Słupnie powstają:

 • w zabudowie szeregowej - 2 domy

Ile kosztuje nowy dom w Słupnie?

Najtańszy nowy dom w Słupnie dostępny w sprzedaży kosztuje 704 940 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Słupnie nie obowiązują oferty specjalne na domy.

Słupno - domy gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Słupnie oddali do użytku 2 domy. 2 domy zostaną oddane do 3 miesięcy. 2 domy zostaną oddane do 6 miesięcy. 2 domy zostaną oddane do roku.

Domy w Słupnie - udogodnienia

Najwięcej nowych domów w Słupnie oferuje Grand "B".

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Poznaj ofertę nowych mieszkań w Słupnie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: