Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Giebułtów, powiat krakowski

17 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ojcowska Park
  3 kw. 2023
  50 domów jednorodzinnych, realizowane w IV etapach-domy w zabudowie bliźniaczej o pow. 136 m2 i 142 m2-dwa typy domów w zabudowie wolnostojącej o pow. 106 m2-pełna infrastruktura osiedla, teren ogrodzony-zagospodarowane części wspólne, oddane w opiekę firmie zarządzającej-centralne ogrzewanie z kotłowni osiedlowej-wentylacja z rekuperatorem-światłowód doprowadzony do każdego budynku-200 metrów od granicy Krakowa, pętla autobusowa tuż przy inwestycji-pierwszy etap został już zakończony-drugi i trzeci etap zostanie ukończony w III kwartale 2022 r-czwarty etap zostanie ukończony w III kwartale 2023 rPRYWATNY PARK O POWIERZCHNI OK. 1 HA-boisko wielofunkcyjne-place zabaw dla dzieci starszych i młodszych-strefa kreatywna z szałasami-sensoryczny ogród społeczny owocowy i ziołowo-warzywny-łąka kwietnia z domkami dla owadów-strefa wypoczynku z hamakami-miejsce na ognisko lub grilla-górka saneczkowa/zjeżdżalnia letnia-zagajnik z naturalnymi ścieżkami spacerowymi-budki lęgowe i karmniki dla ptaków-teren nawadniany wodą deszczową

  Ojcowska Park

  od 6 258 zł/m2
  ul. Na Wzgórzu , Pękowice, krakowski(0.3 km od Krakowa)
  Nokturn Deweloper
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Inwestycja w Giebułtowie
  Oferta archiwalna
  SPRZEDAJE BEZPO ŚREDNIO DEVELO PER – BRAKPROWIZJI, BRAK PO DATKU PCC 2%. Prezentujem yPaństwu do sprzedania dom y w zabudowie bliźniaczej117m 2, działka 400m 2, w Giebułtów ul. O grodowa kołoKrakowa inwestycja – to kam eralne, zam knięte osiedlesześciu dom ów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczejpołożonych w m alowniczej okolicy w Giebułtowie około800m od granicy Krakowa i 5km od ul. O polskiej.Dwukondygnacyjne budynki wykonane są m etodątradycyjną, m urowaną z pustaka. Każdy dom posiadaprzynależne m iejsca postojowe zlokalizowane wbezpośrednim sąsiedztwie budynków oraz przynależneogródki. Układ dom u: parter: wiatrołap, łazienka, osobnypokój, duży widny salon połączony z jadalnią i kuchnią (jest m ożliwość wydzielenia kuchni), 1 piętro: 3 pokoje,pokój kąpielowy, garderoba. Podjazdy do dom ówwybrukowane a w granicach działek poszczególnychdom ów zostały posadzone tuje. Atutem inwestycji jestsolidne wykonanie oraz przystępna cena 399tyś zł.Zajm ujem y się także poszukiwaniam i gruntów i budowydom ów pod indywidualne zam ówienia. Generalnymwykonawcą inwestycji jest: KZ Consulting & Eko ModulAO ficjalną sprzedaż prowadzi: Biuro Sprzedaży EchoDom Sp. z o.o.

  Inwestycja w Giebułtowie

  ul. Giebułtów , Giebułtów, krakowski(1.8 km od Krakowa)
  Eko ModulA

Informacje o Giebułtowie

W Giebułtowie dostępnych jest 17 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Giebułtowie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Giebułtowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 104 do 134 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 849 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Giebułtowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: