Złoty Trójkąt

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZłoty Trójkąt Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sosnowy Zakątek(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż otwocki, Otwock, ul. Andriollego 72 (5.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 600 brutto/m2
  Sosnowy Zakątek
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 48 - 101 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  BUD-RIM Development
 • Willa Majowa(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż otwocki, Otwock, ul. Majowa 147 (2 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 700/m2
  Willa Majowa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 85 - 99 m2
  Liczba pokoi: 4
  Kiljańczyk Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Prezentujemy Państwu nową inwestycję będącą kontynuacją (III etapem) Osiedla Złoty Trójkąt.Sprawdź, dlaczego warto tu zamieszkać:• Zielona okolica – leśne tereny a zarazem centrum Otwocka• Świetna komunikacja miejska – PKP 500 m od inwestycji• Rozwinięta infrastruktura –w pobliżu liczne sklepy, dostęp do opieki medycznej oraz placówek edukacyjnych• Sprawdzony Wykonawca• Estetyczna i nowoczesna architektura osiedla - wyróżniająca się na tle okolicznych inwestycji• Piękne zielone patio - duży plac zabaw i zagospodarowana zieleń• Wysoka jakość wykonania części wspólnych• Szeroki wybór funkcjonalnych mieszkań 1-3 pokojowych z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich• Panoramiczne okna gwarantujące dobre doświetlenie mieszkańNasza oferta obejmuje funkcjonalne mieszkania, lokale użytkowe ponadto w ramach inwestycji, w budynkach znajdują się garaże podziemne, komórki lokatorskie oraz cichobieżne windy.Dostępne metraże:od 39,8 m2 do do powierzchni 80,29 m2

Inwestycja Złoty Trójkąt znajduje się w Otwocku, ul. Władysława Reymonta 14/14c (3.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Złoty Trójkąt Sp. z o.o..

Inwestycja Złoty Trójkąt została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Złoty Trójkąt pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 80 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Złoty Trójkąt Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)

W inwestycji znajduje się 7 komórek lokatorskich 5 000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (7): 5 000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc): 25 000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Złoty Trójkąt

Zlokalizowanie naszej inwestycji w Otwocku wynika z ogromnego potencjału dzielnicy. Obecnie przechodzi ona intensywną rewitalizację terenów miejskich, co w dłuższej perspektywie znacząco podniesie jej atrakcyjność. Dzielnica zdecydowanie zmienia swój charakter i cały czas się rozwija, co przyczynia się do docenienia tej części Otwocka nie tylko przez rodziny z dziećmi ale i singli oraz inwestorów szukających mieszkań pod wynajem.

Otwock leży w odległości 25 km od Warszawy i zajmuje terytorium o powierzchni 47 km2. Prawie połowę obszaru stanowią tereny leśne, m.in. lasy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, toteż Otwock przypomina miasto-park i jest popularnym miejscem wypoczynkowym oraz uzdrowiskowym. Występuje tutaj niska zabudowa usługowa i mieszkaniowa, a pośród domów jednorodzinnych i willi wyróżniają się obiekty zabytkowe, jak: Willa Sierkowskiego, Uzdrowisko A. Gurewicza, Willa Albinów czy budynki Obserwatorium Magnetyzmu Ziemskiego. Teren miasta przecinają trasy turystyczne, zaś nad rzeką Świder powstało kąpielisko. Ośrodkami handlu są: Galeria Górna oraz KOT Center.

Komunikacja

Otwock leży w odległości 25 km od stolicy i znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż kursuje tutaj 5 linii autobusowych oraz linie Szybkiej Kolei Miejskiej, a także pociągi Kolei Mazowieckich. Arterią o znaczeniu krajowym jest tzw. Szosa Lubelska, czyli droga nr 17, zaś z Warszawą Otwock jest skomunikowany za pomocą drogi wojewódzkiej nr 801 (Wał Miedzeszyński) oraz dróg lokalnych łączących się z Trasą Siekierkowską i Łazienkowską.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złoty Trójkąt mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Złoty Trójkąt znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złoty Trójkąt znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 17 w odległości 160 m, Zespół Szkół Nr 1 w odległości 270 m, Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złoty Trójkąt składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Społem, w odległości 300 m znajduje się Oskroba, w odległości 310 m znajduje się Livio "Boma".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złoty Trójkąt w odległości 50 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.10.2019

Data aktualizacji: 22.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie