Osiedle Pod Lasem

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZAKhousE Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle “POD LASEM” składać się będzie z 30 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej288,35m2 a użytkowej 195,55m2 z 2 miejscami garażowymi położonych na działkach o powierzchni od 700m2 do 857m2. Domy w zabudowie bliźniaczej prezentują tak lubianą przez większość Polaków tradycyjną zabudowę domu parterowego z zagospodarowanym, użytkowym poddaszem oraz własnym ogrodem tuż pod oknem, wspaniałym do letniego aktywnego wypoczynku, grillowania z przyjaciółmi. Domy gotowe do odbioru wykończone są w stanie deweloperskim tzn. do wykończenia indywidualnego. Budynki posiadają wszystkie instalacje wewnętrzne łącznie z piecem CO w kpl. z zasobnikiem CWU i grzejnikami, wewnętrzne tynki gipsowe, elewację zewnętrzną, dach pokryty dachówką ceramiczną, stolarkę okienną, podjazdy z kostki betonowej. Działka jest w całości ogrodzoną a część frontową ogrodzenia wykonana jest z cegly klinkierowej z metalowymi elementami kutymi. Domy podłączone są do mediów publicznych (woda, energia elektryczna, gaz) dostępnych na daną chwilę w miejscowości Żabia Wola.

Inwestycja Osiedle Pod Lasem znajduje się w Żabiej Woli, Ul. Brzozowa (19.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ZAKhousE Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Pod Lasem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Lasem pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ZAKhousE Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 30 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pod Lasem

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie