Słoneczny Stok

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŻagiel Dom

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Żagiel Dom wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Puław, stworzył funkcjonalny 3 piętrowy budynek mieszkalny. Jest to ostatni z 4 budynków realizowanych w tej doskonałej lokalizacji. Osiedle Słoneczny Stok to wyjątkowe miejsce. Mnogość zieleni w połączeniu z doskonałą infrastrukturą stanowi idealne miejsce do zamieszkania. Realizacja czwartego budynku właśnie dobiegła końca, a w wykonanych wcześniej trzech realizacjach wszystkie mieszkania zostały już zajęte przez zadowolonych nabywców.Co nas wyróżnia? Na co możesz liczyć:- mieszkania dostępne od ręki- niskie koszty ogrzewania- małe koszty administrowania- miejsca postojowe dla Ciebie i Twoich gości- duże odległości między budynkami sprzyjające intymności mieszkańców- tereny zielone - kameralne i zaciszne miejsca przyjazne spacerom i odpoczynkowi- śpiew ptaków zamiast ulicznego gwaru- drzwi o podwyższonej odporności na włamanie w każdym mieszkaniu- bezpieczne ogrodzone osiedle- nowe domofony- funkcjonalne układy mieszkań (2-3 pokojowe)- dobre połączenie komunikacji miejskiej.Osiedle posiada własną przestrzeń sprzyjającą integracji społecznej m.in. tereny zielone, place zabaw oraz alejki. Jest to działka o powierzchni blisko 4000 m2.Roślinność na osiedlu została zaprojektowana we współpracy z Zarządem Zieleni i nawiązuje do tej licznie występującej w pobliżu. Stąd już tylko krok do naturalnych terenów leśnych, a co za tym idzie komfortu związanego z ciszą, spokojem i możliwością aktywnego wypoczynku.Bliskość głównej arterii komunikacyjnej miasta to kolejna zaleta tej lokalizacji. Niemal na miejscu znajdują się szkoła, przedszkole, centrum handlowe, apteka, mała gastronomia oraz pizzeria.

Inwestycja Słoneczny Stok znajduje się w Puławach, ul. Spacerowa (1.2 km od centrum Puław), została zrealizowana przez dewelopera Żagiel Dom.

Inwestycja Słoneczny Stok została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczny Stok pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Żagiel Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Słoneczny Stok

Puławy zlokalizowane są w województwie lubelskim. Są ważnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym oraz turystyczno-kulturalnym regionu. Nałęczów jest również miastem, w którym powstało pierwsze muzeum na Ziemiach Polskich oraz jedno z najstarszych w Europie Środkowej. Jest to również atrakcyjny region dla inwestorów. Działa tam Puławski Park Przemysłowy, którego zadaniem jest przyciągnąć poprzez ulgi podatkowe inwestorów. Część terenów inwestycyjnych w Puławach, położonych w obrębie Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. została także włączona do Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Komunikacje miejską w mieście świadczy Miejski Zakład Komunikacji w Puławach. Obsługuje on 21 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczny Stok mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Słoneczny Stok znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnowa-Osiedle 639.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Stok znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 3 w Puławach w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 11 w odległości 230 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Puławach w odległości 580 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczny Stok jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niwa-Med w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczny Stok składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia & Cukiernia Abramowicz, w odległości 270 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Sarzyński.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Stok w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.03.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie