Apartamenty Parkowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Księżnej Izabelli, oferowane bezpośrednio przez Żagiel Dom

Puławy, ul. Księżnej Izabelli

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Parkowe

4 zdjęcia

Apartamenty Parkowe
Apartamenty Parkowe
Apartamenty Parkowe
Apartamenty Parkowe

Opis Inwestycji

Apartamenty Parkowe to elegancki, nowoczesny budynek mieszkalny usytuowany w bliskim sąsiedztwie parku Czartoryskich, gdzie znajduje się wyjątkowy kompleks pałacowo-parkowy. Budynek powstanie w zaciszu ulicy Księżnej Izabeli 3 w Puławach pośród alei kasztanowej. Ta doskonała lokalizacja zapewnia przyszłym mieszkańcom liczne zalety, tj. ciszę za oknem, a przy tym doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz pełną ofertę oświatową. Oferujemy Państwu piękne wnętrza w wyjątkowym miejscu, tworzące idealny klimat dla odpoczynku od codzienności z historią w tle.

Inwestycja Apartamenty Parkowe znajduje się w Puławach, ul. Księżnej Izabelli (0.8 km od centrum Puław), została zrealizowana przez Żagiel Dom.

Inwestycja Apartamenty Parkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Parkowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Żagiel Dom przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie o powierzchni 2,5-4,2 m2 w cenie 3500 PLN.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: o powierzchni 2,5-4,2 m2 w cenie 3500 PLN
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w cenie 23 000 PLN.
Udogodnienia:
patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Puławy zlokalizowane są w województwie lubelskim. Są ważnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym oraz turystyczno-kulturalnym regionu. Nałęczów jest również miastem, w którym powstało pierwsze muzeum na Ziemiach Polskich oraz jedno z najstarszych w Europie Środkowej. Jest to również atrakcyjny region dla inwestorów. Działa tam Puławski Park Przemysłowy, którego zadaniem jest przyciągnąć poprzez ulgi podatkowe inwestorów. Część terenów inwestycyjnych w Puławach, położonych w obrębie Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. została także włączona do Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Komunikacje miejską w mieście świadczy Miejski Zakład Komunikacji w Puławach. Obsługuje on 21 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Parkowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Parkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty Parkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piłsudskiego - Kościół na górce 253.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Parkowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Parkowe znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Puławach w odległości 150 m, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 6 w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 14 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Parkowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: SPZOZ Przychodnia Specjalistyczna w odległości 440 m, Centrum Medycyny Rodzinnej w odległości 450 m, Medical Filia nr 2 w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Parkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się Gama Mini.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Parkowe w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.02.2018
Data aktualizacji: 03.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: