Osiedle Lubczykowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Lubczykowa, oferowane bezpośrednio przez

Yard Development

Poznań, Stare Miasto, Morasko-Radojewo, ul. Lubczykowa 27b

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle LubczykoweOsiedle Lubczykowe

9 zdjęć

Osiedle Lubczykowe
Osiedle Lubczykowe
Osiedle Lubczykowe
Osiedle Lubczykowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 276 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

OSIEDLE

Całość inwestycji obejmuje budowę 20 nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej. Każdy z domów o łącznej powierzchni 135,9m2posiadać będzie własny garaż oraz ogród z tarasem. Domy połączone są garażami, zapewniając mieszkańcom prywatność i komfort akustyczny. Wjazd na osiedle z ulicy Lubczykowej odbywać się będzie poprzez automatyczną bramę (teren zamknięty), do poszczególnych domów prowadzić będzie wybrukowana droga wewnętrzna.

DOMY

Naszą ideą podczas projektowania domów było stworzenie przestrzeni, którą przyszli mieszkańcy będą samodzielnie kreować – w zależności od indywidualnych potrzeb.

Sam zadecyduj o docelowej liczbie pomieszczeń oraz ich funkcji – stwórz dom idealny dla swojej rodziny!

W zaproponowanym przez nas układzie pomieszczeń Parter (o łącznej powierzchni 63,90 m2) stanowią:

- jasny, przestronny salon z jadalnią i wyjściem na taras – 29,83m2

- kuchnia zamknięta o powierzchni 8,87m2 lub aneks kuchenny otwarty na salon (38,7m2)

- gabinet / pokój gościnny / sypialnia – 9,55m2

- łazienka – 3,12m2

- wiatrołap – 5,22m2

- pomieszczenie gospodarcze 5,20m2

Piętro domu (50,27m2) w naszej propozycji stanowią trzy sypialnie (odpowiednio 17,96m2, 10,82m2 oraz 9,00m2) oraz łazienka o powierzchni 6,75m2.

Funkcjonalność domów połączyliśmy z nietuzinkową estetyką. Nowoczesna bryła oraz zastosowanie naturalnego drewna na elewacjach nadaje budynkom oryginalny charakter i sprawia że harmonijnie wpisują się w przestrzeń.

TECHNOLOGIE

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów zdecydowaliśmy o wyposażeniu naszych domów w wentylację mechaniczną z rekuperacją! Technologia ta służy wymianie zużytego, brudnego powietrza na czyste i świeże. Dzięki temu domownicy oddychają powietrzem wolnym od zanieczyszczeń, dwutlenku węgla oraz nadmiernej wilgoci.

Nowoczesny dom, to dom inteligentny. Oferujemy rozwiązania z zakresu automatyki domowej, aby maksymalnie zwiększać komfort życia mieszkańców!

Cena domu (w zależności od indywidualnie skonfigurowanej oferty) od 699 000 zł.

Inwestycja Osiedle Lubczykowe znajduje się na Morasku-Radojewie, ul. Lubczykowa 27b (9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Yard Development.

Inwestycja Osiedle Lubczykowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lubczykowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yard Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

LOKALIZACJA

Osiedle Lubczykowe zlokalizowane jest w północnej części Poznania – spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej z centrum miasta. Miejsce to jest doskonałym kompromisem pomiędzy życiem w otoczeniu przyrody, przy jednoczesnym dostępie do bogatej infrastruktury miejskiej. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut, natomiast malownicza trasa spacerowa nad Wartą oraz las są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Lubczykowe?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lubczykowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2031 metrów od inwestycji Osiedle Lubczykowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czerwonak Osiedle.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lubczykowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 464 m znajduje się Delikatesy Lubczyk, w odległości 502 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lubczykowe w odległości 444 m znajduje się boisko / kort, w odległości 489 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 30.04.2018
Data aktualizacji: 18.08.2023

Inwestycje w pobliżu na Morasku-Radojewie

Oferty na Morasku-Radojewie

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: