Biały Kościół

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWschód Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 91 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej w podkrakowskiej gminie Wielka Wieś ( Biały Kościół)Inwestycja będzie składała się z 16 budynków w zabudowie bliźniaczej.W I etapie inwestycji w sprzedaży oferujemy 4 domy z terminem realizacji na IV kwartał 2018r.II etap obejmuje budynki B1-B4 z terminem realizacji na II kwartał 2019rD1-D2 - IV kwartał 2019r.Każdy z domów składa się z dwóch poziomów:PARTER: przestronny salon z aneksem kuchennym, przedpokój, hall, łazienkaPIĘTRO: 3 sypialnie, hall, łazienka, balkonMieszkańcy będą mieli do dyspozycji działki o powierzchniach od 123 m2 do 571 m2 oraz 1 miejsce postojowe.Osiedle oddalone jest zaledwie 10km od centrum Krakowa. W bliskiej odległości znajduje sięDolina Wierzchowska oraz Dolina Kluczwody zapewniające piękne widoki oraz miejsca, w których można aktywnie spędzić czas z rodziną ciesząc sięczystym, świeżym powietrzem.W okolicy znajduje się wiele pięknych tras biegowych i rowerowych, w jedynym w swoim rodzaju otoczeniu jurajskiej przyrody Ojcowa.

Inwestycja Biały Kościół znajduje się w Białym Kościele, ul. Osiedle Murownia (7.6 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Wschód Nieruchomości

Inwestycja Biały Kościół została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Biały Kościół pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 78 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 356 354 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
tradycyjna - pustak ceramiczny
Dach
Dachówka ceramiczna
Elewacja
Tynk cienkowarstwowy
Stolarka okienna
PCV
Balkony
betonowe monolityczne lub gres/kamień
Posadzka
jastrychy cementowe lub wylewka betonowa
Ściany
działowe - bloczki gipsowe lub pustak ceramiczny
Parapety zewnętrzne
blacha stalowa powlekana
Parapety wewnętrzne
PCV
Instalacje
elektryczne, wodne, kanalizacji sanitarnej, wewnętrznej instalacji ciepłowniczej, słaboprądowe (TV,internet, telefon)
Ogrzewanie
Kocioł kondensacyjny z zasobnikiem c.w.u.
Wentylacja
grawitacyjna
Wyposażenie łazienki
brak
Wyposażenie kuchni
brak
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Biały Kościół

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nic budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Biały Kościół mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Biały Kościół znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Murownia.

Data publikacji: 27.07.2018

Data aktualizacji: 01.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie