Osiedle przy ul. Wimmera

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWLW Development

Ceny od: 4 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy ul. Wimmera dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1.M4
3
58,19 m²
1
296 769 zł5 100 zł/m²
B1.M17
3
58,04 m²
2
290 200 zł5 000 zł/m²
B2.M5
4
72,17 m²
2
353 633 zł4 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Niepołomice – jedno z najbardziej urokliwych miasteczek zlokalizowanych w Małopolsce, miejsce idealne zarówno dla osób młodych jak i nieco starszych, szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo Puszczy Niepołomickiej sprawia, że miejsce te jest niemal stworzone dla rodzin z dziećmi, które preferują spokojny i zrównoważony rozwój malucha, a także osób aktywnych. Bliska odległość od stolicy województwa umożliwia regularne wizyty w większym mieście – wszystko to razem wzięte zainspirowało nas do stworzenia apartamentów przy ulicy Wimmera.Prezentowana przez nas inwestycja obejmuje 11 w pełni dopasowanych do otaczającej ich przestrzeni budynków dwupiętrowych, zlokalizowanych na osiedlu zamkniętym. Mieszkania w liczbie około 180 o powierzchni od 41 do 73 m.kw. posiadają od 2 do 4 pokoi. Do lokali na parterze przynależą ogródki, zaś na pierwszym i drugim piętrze balkony. Ponadto na każde mieszkanie przypada średnio 1,5 miejsca postojowego.W samym centrum inwestycji przewidziany został duży teren zielony z placem zabaw dedykowanym dla najmłodszych lokatorów. Można śmiało stwierdzić, iż miejsce te jest idealne zarówno dla par poszukujących swojego wymarzonego kąta jak i rodzin z dziećmi, które mają dość miejskiego hałasu i zanieczyszczeń.Inwestycja w Niepołomicach powstaje w 5 etapach – zakończenie pierwszego planowane jest w II kwartale 2018 roku.

Inwestycja Osiedle przy ul. Wimmera znajduje się w Niepołomicach, ul. Wimmera (1.9 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera WLW Development.

Inwestycja Osiedle przy ul. Wimmera jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy ul. Wimmera pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 58 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 m2 w cenie od 290 200 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 m2 w cenie od 353 633 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WLW Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 180 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 58 do 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 290 200 do 353 633 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 900 do 5 100 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle przy ul. Wimmera

Zamek Królewski, Ogrody Królowej Bony, Kopiec Grunwaldzki, a także Obserwatorium Astronomiczne to tylko niektóre atrakcje, które można zwiedzić w samym miasteczku. Na uwagę zasługuje doskonała komunikacja – w odległości 3 km znajduje się szybka kolej.

Niepołomice to miasto leżące w woj. małopolskim i należące do powiatu wielickiego. Jego powierzchnia wynosi ok. 27 km2, a mieszka tu 10 091 osób. Niepołomice leżą nad Wisłą, która biegnie przez całą ich północną granicę. W kwestii zabudowy widać dość wyraźny podział miasta na część zabytkową i usługową, której najważniejszym punktem jest Zamek Królewski wybudowany przez Kazimierza Wielkiego. Mieszkalna część Niepołomic skupia się we wschodniej części miasta. To właśnie nieruchomości mieszkalne dominują w tutejszej zabudowie. Jednym z największych walorów miasta jest przyroda, a w szczególności leżąca na południowym wschodzie Puszcza Niepołomicka, zajmująca ogółem ponad 11,7 tys. ha. Niepołomice mogą się też pochwalić obserwatorium astronomicznym organizującym nocne pokazy nieba. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi miejscowościami w regionie.

Komunikacja

Przez Niepołomice biegnie droga wojewódzka nr 964 oraz droga krajowa nr 75. Niedaleko południowej granicy miasta przebiega autostrada A4 będąca istotną arterią dla europejskiej komunikacji drogowej. Podstawą transportu publicznego są tu regularnie kursujące lokalne busy oraz autobusy PKS. Docierają tu również krakowskie autobusy miejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy ul. Wimmera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle przy ul. Wimmera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niepołomice Płaszowska I.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy ul. Wimmera znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia i Doradztwa KSK Biznes w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy ul. Wimmera składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 27.01.2017

Data aktualizacji: 25.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie