Na Zarzynie

Domy na sprzedaż ul. Zarzyna, oferowane bezpośrednio przez Witbud Jacek Witkowski

Bieruń, ul. Zarzyna

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Na Zarzynie

20 zdjęć

Na Zarzynie
Na Zarzynie
Na Zarzynie
Na Zarzynie

Opis Inwestycji

Na Zarzynie to kameralne osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej położonych w Bieruniu przy ul. Zarzyna.

Każdy z oferowanych domów o powierzchni 137,2m2 posiada garaż oraz miejsce postojowe na podjeździe a ponadto ogródek pozwalający się cieszyć i dzielić radością z najbliższymi.

Do dyspozycji przyszłych właścicieli przekazujemy oddane do użytkowania budynki składające się z 4 sypialni, garderoby oraz przestronnej łazienki.

Parter budynku stanowi funkcjonalna część dzienna, w której usytuowano wc kuchnię oraz przestronny salon. Dzięki zastosowaniu dużych nowoczesnych okien salon otwiera się na wykończony deską taras oraz ogród.

Każdy z segmentów położony jest na działce o powierzchni od 400m2 do 800m2. Działki posiadają kompletne ogrodzenie od strony ogródków a segmenty zewnętrzne zostały dodatkowo wyposażone w furtki.

Inwestycja Na Zarzynie znajduje się w Bieruniu, ul. Zarzyna (4.1 km od Tych), jest realizowana przez Witbud Jacek Witkowski.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Na Zarzynie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Witbud Jacek Witkowski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc): zewnętrzne w cenie domu.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nasze osiedle położone jest z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych oraz tras rowerowych. W zasięgu kilkuminutowego spaceru dostępna jest strefa usługowo- handlowa w Bieruniu m.in sklepy spożywcze, przychodnia zdrowia, szkoły podstawowe przedszkola jak również inne budynki użyteczności publicznej jak Starostwo Powiatowe czy Komisariat Policji. Lokalizacja zapewnia bardzo dobry wylot na DK 44 relacji Tychy-Oświecim. W odległości ok 1km planowane jest wykonanie zjazdu na trasę s1 relacji Katowice - Bielsko- Biała, dzięki któremu w zaledwie kilkanaście minut będą Państwo w stanie znaleźć się w Katowicach, Dąbrowie Górniczej Bielsku - Białej czy też Szczyrku.

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m. W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Zarzynie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Zarzynie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Na Zarzynie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Data publikacji: 21.10.2021
Data aktualizacji: 28.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: