Bliźniak
Oferta archiwalna
Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Willa Patria
Rabka-Zdrój, ul. Ogrodowa
Rabka-Zdrój, ul. Ogrodowa
Oferta archiwalna
Uwaga! Niniejsza inwestycja została wyprzedana. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Prezentacja oferty archiwalnej
Bliźniak
Rabka-Zdrój, ul. Ogrodowa
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski
Przyroda w okolicy
- park
- góry
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku |
|---|---|
Liczba domów: | cała inwestycja składa się z 2 domów |
Liczba kondygnacji: | domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza |
Wysokość pomieszczeń: | na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Garaże: | domy posiadają garaże oraz przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park, góry |
Opis inwestycji
Dom typu bliźniak, malowniczo położony w cichej, spokojnej dzielnicy willowej w samym centrum uzdrowiska Rabka-Zdrój.
Lokalizacja jest wprost idealna z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum Rabki oraz z miłym, spokojnym i bezpiecznym sąsiedztwem. Jednym z najważniejszych atutów tego miejsca jest bliskość (400m) nowo odrestaurowanego za kwotę ponad 8 milionów złotych parku zdrojowego. Dodatkowym atutem lokalizacji jest czyste, zdrojowe powietrze, dla którego przyjeżdżają do Rabki z całej Polski rodzice z dziećmi w celach leczniczych.
Już nie musisz przyjeżdżać na krótki wypoczynek do pensjonatu ale na tak długo jak zechcesz - zamieszkasz u siebie we własnym, wygodnym domu! Dobrze zbudowanym, w którym będziesz się dobrze czuć.
Bardzo miłym dodatkiem do oferowanego domu jest ładna, malowniczo położona działka. Sąsiedztwo przepięknych gór, tras spacerowych oraz niezapomnianych widoków o każdej porze roku dopełniają wyjątkowego charakteru tego miejsca. Bliźniak położony jest przy trasie spacerowej na szczyt „Maciejowa”.
Zamieszkaj w uzdrowisku!
W pobliżu znajdują się korty tenisowe, tężnie solankowe oraz trasy do joggingu.
Obiekt jest w trakcie robót wykończeniowych - oferujemy możliwość uwzględnienia życzeń kupującego odnośnie zakresu robót wykończeniowych.
Inwestycja Bliźniak znajduje się w Rabce-Zdroju, ul. Ogrodowa (9 km od Nowego Targu), została zrealizowana przez Willa Patria.
Inwestycja Bliźniak została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Cały projekt składa się z 2 nowych domów.
Aktualnie w inwestycji Bliźniak nie ma nowych domów w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Bliźniak deweloper przewidział:
- miejsca postojowe naziemne





