Dolina Kłodawy

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez West Cliff Team

Ceny od: 3 384 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Dolina Kłodawy dostępne są 4 oferty

RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena (brutto)
A1 5145 m2570 m2
A2 5145 m2520 m2
B1 5145 m2520 m2
B2 5145 m2720 m2

Opis Inwestycji

O InwestycjiOsiedle Dolina Kłodawy jest położone w uroczej i spokojnej okolicy, 16 km od centrum Gdańska, w pobliżu Rezerwatu przyrody Dolina Kłodawy. Atutem tego miejsca jest bliskość natury i bardzo dobra komunikacja z trójmiastem. W samej wsi Kłodawa znajduje się szkoła podstawowa z nowo wybudowaną halą sportową i boiskiem, zabytkowy kościół, mały sklep spożywczy oraz siłownia na „świeżym powietrzu”.Wieś jest otoczona atrakcyjnymi terenami leśnymi obfitującymi w trasy idealne do nordwalking , wycieczek rowerowych a zimą do uprawiania biegów narciarskich.W kierunku północnym, w odległości 5 km od Kłodawy znajduje się miasto Pruszcz Gdański. Znajdują się tam między innymi 3 szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące, 2 kryte baseny, centrum handlowe oraz liczne sklepy i restauracje. W kierunku południowym, w odległości 4 km jest położona gminna wieś Trąbki Wielkie. Znajdują się tam 3 sklepy spożywcze i małe centrum handlowe oraz szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące. W obydwu miejscowościach znajdują się rozbudowane ośrodki zdrowia.Etap IDwa komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej – 4 przestronne lokale mieszkalne z przynależnymi dużymi ogrodami i podjazdami. Każdy lokal będzie miał wyodrębnioną księgę wieczystą i będzie stanowił odrębną nieruchomość. Dokładny opis lokali znajduje się w zakładce OFERTA. Pierwsze budynki planujemy przekazać naszym klientom w 2019 roku. Aranżacje i wykończenie wnętrz oraz założenie ogrodu wykonujemy na życzenie naszych klientów.Etap IIOsiem nowoczesnych budynków w zabudowie jedno i wielorodzinnej – 20 komfortowych lokali mieszkalnych z przynależnymi ogrodami i podjazdami. Każdy lokal będzie miał wyodrębnioną księgę wieczystą i będzie stanowił odrębną nieruchomość. Dokładny opis lokali znajdzie się wkrótce na naszej stronie.

Inwestycja Dolina Kłodawy znajduje się w Kłodawie, ul. Szkolna 24 (8.6 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera West Cliff Team.

Inwestycja Dolina Kłodawy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Dolina Kłodawy pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchni 145 metrów kwadratowych w cenie od 492 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 145 m2 w cenie od 492 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper West Cliff Team przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 145 m2.
Powierzchnie działek:od 520 do 720 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 492 000 do 512 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 384 do 3 521 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dolina Kłodawy

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Data publikacji: 23.04.2019

Data aktualizacji: 23.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie