Owsiana 9

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Development

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Owsiana 9 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1.01
101,95 m²
Parter
2a
48 m²
Parter
2b
52 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja Owsiana 9 zrealizowana będzie na Pradze Południe - w kameralnym zakątku tej doskonale zagospodarowanej dzielnicy Warszawy. W 4 piętrowym budynku zaplanowano 61 mieszkań w najbardziej poszukiwanych, niewielkich metrażach 38 - 73 m2 z balkonami lub loggiami. W podziemiu budynku znajdzie się parking, na parterze zaprojektowano lokal usługowy. Teren wokół budynku będzie ogrodzony.

Inwestycja Owsiana 9 znajduje się na Grochowie, ul. Owsiana 9 (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Development.

Inwestycja Owsiana 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Owsiana 9 pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 48 do 102 metrów kwadratowych.

Deweloper Wawel Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 48 do 102 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Owsiana 9

Lokalizacja inwestycji – blisko centrum miasta, w dzielnicy o funkcjonującej od dawna pełnej infrastrukturze osiedlowej daje pewność dobrego, wygodnego miejsca do zamieszkania. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zielone – parki, przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe, przychodnie lekarskie, wiele osiedlowych sklepów i punktów usługowych (restauracje, kawiarnie, kluby sportowe). Owsiana 9 będzie doskonale skomunikowaną z resztą miasta. Niedaleko stąd do głównej arterii dzielnicy – ulicy Grochowskiej z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi, w niewielkiej odległości znajduje się też stacja metra Stadion Narodowy, oraz PKP Warszawa Wschodnia.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Owsiana 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Owsiana 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Terespolska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Owsiana 9 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 "Didasko" w odległości 150 m, Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Specjalna 240 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Owsiana 9 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 430 m, Lecznica Alcor - Medycyna Ogólna w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Owsiana 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 170 m znajduje się Fresh Market, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia Fronc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Owsiana 9 w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.07.2016

Data aktualizacji: 27.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie