Owsiana 9

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wawel Development

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Owsiana 9 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1.01
101,95 m²
Parter
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 10%
2a
40 m²
Parter
2b
50 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Owsiana 9

Opis Inwestycji

Inwestycja Owsiana 9 zrealizowana będzie na Pradze Południe - w kameralnym zakątku tej doskonale zagospodarowanej dzielnicy Warszawy. W 4 piętrowym budynku zaplanowano 61 mieszkań w najbardziej poszukiwanych, niewielkich metrażach 38 - 73 m2 z balkonami lub loggiami. W podziemiu budynku znajdzie się parking, na parterze zaprojektowano lokal usługowy. Teren wokół budynku będzie ogrodzony.

Inwestycja Owsiana 9 znajduje się na Grochowie, ul. Owsiana 9 (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Development.

Inwestycja Owsiana 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Owsiana 9 pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 40 do 102 metrów kwadratowych.

Deweloper Wawel Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 40 do 102 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Owsiana 9

Lokalizacja inwestycji – blisko centrum miasta, w dzielnicy o funkcjonującej od dawna pełnej infrastrukturze osiedlowej daje pewność dobrego, wygodnego miejsca do zamieszkania. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zielone – parki, przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe, przychodnie lekarskie, wiele osiedlowych sklepów i punktów usługowych (restauracje, kawiarnie, kluby sportowe). Owsiana 9 będzie doskonale skomunikowaną z resztą miasta. Niedaleko stąd do głównej arterii dzielnicy – ulicy Grochowskiej z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi, w niewielkiej odległości znajduje się też stacja metra Stadion Narodowy, oraz PKP Warszawa Wschodnia.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Owsiana 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Terespolska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Owsiana 9 znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet SWPS w odległości 100m, Gimnazjum Specjalne nr 100 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 255 im. C.K. Norwida w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Słodkie Zdrowie, w odległości 150 m znajduje się OTZ Medica Sp. z o.o., w odległości 200 m znajduje się ABU Gabinet logopedyczno-pedagogiczny Ewa Wojtyńska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzka im. Komisji Edukacji Narodowej, w odległości 400 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 24, w odległości 400 m znajduje się Soho Factory.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Kamion Fitness Club, w odległości 400 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów, w odległości 400 m znajduje się Park Obwodu Praga Armii Krajowej.

Data publikacji: 11.07.2016

Data aktualizacji: 14.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie