Warta Residence

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWarta Residence Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Warta Residence

Warta Residence to realizowana według najwyższych standardów przestrzeń w centrum miasta. To prestiżowy zespół willowy tworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie minimalizm, nowoczesność oraz ponadczasową architekturę. Jednocześnie kameralność i intymność zapewni lokatorom bezpośrednie otoczenie wysokiego drzewostanu, który stanowi naturalną barierę akustyczną i wizualną. Tak zaprojektowany kompleks jest naszą odpowiedzią na potrzeby współczesnego człowieka. Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja.Warta Residence znajduje się na jednym z siedmiu wzgórz, z którego mieszkańcy mają wyjątkowy widok na panoramę miasta oraz rzekę Wartę. To małe miasteczko tworzone z myślą o tych, których łączyć będzie ta sama idea i cel - życia w oryginalnym otoczeniu natury. Połączenie nowoczesnej architektury, zieleni oraz widoku stanowi najlepsze rozwiązanie, które realizujemy z myślą o Państwa komforcie.Budynek Warta Residence to willa miejska wyróżniająca się nowoczesną, ponadczasową architekturą uzyskaną dzięki płaskim dachom, szlachetnej elewacji oraz dużym przeszkleniom.Duże okna zapewniają naturalne oświetlenie pomieszczeń oraz bezpośredni kontakt z ogrodem i zielenią, a prosty i funkcjonalny układ pomieszczeń bez wewnętrznego układu konstrukcyjnego daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz dziś lub jutro. Przez okna tarasowe rozprzestrzenia się widok na indywidualny ogród z bezpośrednim dostępem do zieleni.Nietypowe ukształtowanie terenu, oprócz tradycyjnej aranżacji ogrodów, pozwala na zastosowanie niebanalnych rozwiązań takich jak skalne ogrody, które idealnie dopieszczą Państwa przestrzeń. Innymi rozwiązaniami naszego kompleksu są kwietniki zlokalizowane pomiędzy willami zapewniające intymność wszystkim lokatorom oraz dodatkową dekorację najbliższego otoczenia. Każda willa ma do dyspozycji co najmniej jedno miejsce parkingowe umiejscowione bezpośrednio przy posesji.

Inwestycja Warta Residence znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Ptasia (2 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), została zrealizowana przez dewelopera Warta Residence Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Warta Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów w tym 8 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Warta Residence pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 98 do 100 metrów kwadratowych w cenie od 490 740 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Warta Residence Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dodatkowo w cenie: - ogrzewanie podłogowe na parterze - system centralnego odkurzacza - rozprowadzone okablowanie do alarmu - piec - ogrodzony ogród oraz wysiana trawa - zagospodarowanie terenu (podjazd, oświetlenie oraz droga dojazdowa)
Dach
Płaski
Stolarka okienna
Okna aluminiowe 3 szybowe
Drzwi zewnętrzne
Antywłamaniowe
Balkony
Brak/ możliwość dobudowania
Posadzka
Wylana
Ściany
Tynk maszynowy
Sufity
Tynk maszynowy
Parapety zewnętrzne
Zamontowane w standardzie
Parapety wewnętrzne
Brak / Okna do ziemi
Instalacje
- Elektryczna - Wodno-kanalizacyjna - Centralny odkurzacz - Alarm
Ogrzewanie
Dół domu - Ogrzewanie podłogowe (w standardzie) Góra domu - Grzejniki (w standardzie)
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Warta Residence

Kompleks Warta Residence jest położony nieopodal centrum miasta - schowany między ulicą Podmiejską i Warszawską, przy ulicy Ptasiej. Wyjątkowa lokalizacja zapewni doskonałą komunikację - nie tylko łatwy dojazd do pracy czy poza miasto, ale także bezproblemowy dostęp do urzędów, banków, galerii handlowych, instytucji kulturalnych czy restauracji. W promieniu zaledwie 1 kilometra znajduje się prywatne przedszkole, poczta, dyskont spożywczy i Miejski Ośrodek Sztuki z kinem. Warta Residence to jednocześnie jedno z siedmiu wzgórz otoczone zielonym starodrzewem z widokiem na panoramę miasta oraz Dolinę Warty. Całość tworzy dla Państwa przystań o wyjątkowym charakterze.

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warta Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Warta Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ptasia 1.

Data publikacji: 05.07.2016

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie