Osiedle Nowa Malta

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVirke Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Milczańska(2.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Milczańska (2.7 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 300 netto/m2
  Apartamenty Milczańska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 60 - 83 m2
  ATAL S.A.
 • Apartamenty Milczańska II(2.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Milczańska (2.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 000/m2
  Apartamenty Milczańska II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 46 - 79 m2
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Nowa Malta to nowoczesny zespół budynków zlokalizowany na poznańskiej Malcie. Na ulicy Mogileńskiej pod numerem 10 czekają na Państwa gotowe do odbioru mieszkania dwu i trzypokojowe. W siedmiu niskich budynkach, na zamkniętym terenie, w otoczeniu zieleni i willowej zabudowy odnajdą Państwo swoje miejsce na ziemi. Przyjazna społeczność tego młodego osiedla z radością powita w swoim gronie kolejnych zadowolonych mieszkańców.Dla osób poszukujących nietypowych powierzchni mieszkalnych przygotowaliśmy specjalną ofertę lokali przeznaczonych do własnej aranżacji. Są to mieszkania na ostatnich piętrach willi miejskich. Nie ma w nich żadnych ścianek działowych, które ograniczałyby wyobraźnie przyszłych lokatorów. Dzięki nietypowej wysokości ponad czterech metrów oraz oknach w dachu można w tych mieszkania wybudować antresole i uzyskać dodatkową powierzchnię – takie mieszkanie może mieć nawet 100 m2.

Inwestycja Osiedle Nowa Malta znajduje się na Warszawskim-Pomecie-Maltańskim, ul. Mogileńska 10 (4.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Virke Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Nowa Malta została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowa Malta pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Virke Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowa Malta

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowa Malta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Nowa Malta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pusta.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowa Malta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Fawor, w odległości 260 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowa Malta w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie