Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Variant Praga

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Szpacza, oferowane bezpośrednio przez

Victoria Dom S.A.

Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Szpacza 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 66 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Variant PragaVariant Praga

3 zdjęcia

Variant Praga
Variant Praga
Variant Praga

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

KOMFORT I DOSKONAŁA KOMUNIKACJA

CENY OD 6 580 ZŁ/M2

Osiedle Variant Praga to nowa inwestycja, która powstaje w dobrze skomunikowanej okolicy ulicy Marsa (Praga Południe, Wawer). Bliskość stacji Szybkiej Kolejki Miejskiej (SKM) pozwala bez korków dotrzeć do centrum miasta. Stacja Gocławek znajduje się 5 minut pieszo od osiedla, a podróż do Śródmieścia zajmuje 17 minut – to tylko 5 stacji. Zlokalizowanie przy głównych węzłów komunikacyjnych - Trasy Siekierkowskiej oraz Traktu Lubelskiego usprawnia dojazd samochodem. Dwa przystanki autobusowe pozwalają na sprawne przemieszczanie się komunikacją miejską.

Osiedle Variant Praga to pięciopiętrowy budynek, w którym przewidziano 154 lokale o zróżnicowanej powierzchni (od 22,84 do 79,15 m2). Mieszkania zaprojektowano tak, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń – na stosunkowo małych metrażach mieści się od jednego do czterech funkcjonalnych i ustawnych pokoi. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie garaż podziemny, naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Variant Praga znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Szpacza 14 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja Variant Praga została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Variant Praga nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Victoria Dom S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

ZIELONA, DOBRZE SKOMUNIKOWANA OKOLICA

Wokół inwestycji dominuje niska zabudowa domów jednorodzinnych. Sprawny dojazd do centrum zapewnia SKM (stacja 5 minut pieszo), 150 metrów od osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a Trasa Siekierkowska i Trakt Lubelski pozwalają na dojazd zmotoryzowanym. Mieszkańcy osiedla najpilniejsze zakupy zrobić będą mogli w pobliskim Selgrosie – to 3 minuty drogi pieszo.

Osiedle znajduje się w pobliżu centrów handlowych King Cross Praga (2,5 km), Auchan (2,3 km) oraz Promenada z kinem (3 km). W podobnej odległości znajdują się także sklepy Leroy Merlin, Media Markt i Castorama, a także popularne dyskonty – Lidl i Biedronka. Mieszkańcy osiedla najpilniejsze zakupy zrobić będą mogli w pobliskim Selgrosie – to 3 minuty drogi pieszo.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Variant Praga?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Variant Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 363 metrów od inwestycji Variant Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gocławek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Variant Praga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Variant Praga znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 346 m, przedszkole w odległości 366 m, przedszkole w odległości 373 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Variant Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Orłowska & Urbanek w odległości 535 m, Przychodnia nr 4 w odległości 844 m, Klinika 37 w odległości 931 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Variant Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 485 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 499 m znajduje się Sklep mięsny U TATY, w odległości 505 m znajduje się Chorten.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Variant Praga w odległości 364 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 429 m znajduje się boisko / kort, w odległości 489 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 10.03.2020

Oferty na Marysinie Wawerskim

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023