Osiedle Verba

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Victoria Dom S.A.

Ceny od: 4 900 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verba dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
101,21 m²
Parter
495 929 zł4 900 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 11%

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Verba

Opis Inwestycji

Osiedle Verba

Inwestycja „Osiedle Verba” realizowana jest na Pradze-Południe przy ul. Nasielskiej 23 (róg Makowieckiej) - tylko 6,4 km od centrum Warszawy. Okolica charakteryzuje się niską kameralną zabudową. Opodal osiedla (800 m) przy ul. Szaserów znajduje się Szpital „Wojskowy Instytut Medyczny” oraz Park J. Polińskiego.Ogrzewanie miejskie oraz pełna własność gruntu!

Inwestycja Osiedle Verba znajduje się na Grochowie, ul. Nasielska 23 (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Inwestycja Osiedle Verba została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verba pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Victoria Dom S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 305 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: - od 30 tys. zł – miejsce garażowe na jeden samochód - 29,9 tys. zł – PROMOCJA - miejsce garażowe na 2 samochody ( platforma dwupoziomowa typu „ParkBox”) - 36 tys. zł – miejsce garażowe na 2 samochody - parkowanie w amfiladzie (zależne).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 101 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 495 929 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Verba

DOSKONAŁA LOKALIZACJA! W pobliżu: - Szkoła Podstawowa Nr 141 ul. Szaserów 117 – około 400 od osiedla - Przedszkole nr 230 ul. Szaserów 118 a – około 400 od osiedla Komunikacja miejska: - autobusy 102, 188, 202, 523, N 21, N 71 - przystanek autobusowy „Osiedle Młodych” (200 m od osiedla) przy ul. - autobusy 102, 135, 245, 523 - przystanek autobusowy „PKP Olszynka Grochowska” (500 m od osiedla) przy ul. Chłopickiego - pociągi S1, a także KM1, KM2, KM3, KM8 – przystanek kolejowy „Warszawa Olszynka Grochowska” (500 od osiedla).

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Verba znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Osiedle Młodych.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Verba znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Krajowe Centrum Metodyczne Kształcenia I Egzaminowania Spawaczy Zdz w odległości 200m, Przedszkole nr 230 w odległości 400m, Szkoła Podstawowa Nr 141 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Lab & Ort Kozaczewscy, w odległości 300 m znajduje się Ratownik medyczny Grzegorz Hołody, w odległości 400 m znajduje się Goja. Gabinet.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Oprawa Obrazów - Galeria Gamma Due, w odległości 750 m znajduje się Kościół Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w odległości 800 m znajduje się Kościół Najczystszego Serca Maryi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Fenix. Klub Bokserski , w odległości 650 m znajduje się Park J. Polińskiego, w odległości 700 m znajduje się Plac zabaw, boiska "Bociani Zakątek".

Data publikacji: 14.11.2016

Data aktualizacji: 12.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie