Osiedle Verba

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVictoria Dom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Owsiana 9(2.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Owsiana 9 (4.4 km od centrum Warszawy)
  Owsiana 9
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 48 - 102 m2
  Wawel Development
 • Nowa Grochowska(2.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 900/m2
  Nowa Grochowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 29 m2
  Dla inwestora 1 oferta
  ATAL S.A.
 • Mińska 63(2.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Mińska 63
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 67 - 103 m2
  Syrena Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Verba

Inwestycja „Osiedle Verba” realizowana jest na Pradze-Południe przy ul. Nasielskiej 23 (róg Makowieckiej) - tylko 6,4 km od centrum Warszawy. Okolica charakteryzuje się niską kameralną zabudową. Opodal osiedla (800 m) przy ul. Szaserów znajduje się Szpital „Wojskowy Instytut Medyczny” oraz Park J. Polińskiego.Ogrzewanie miejskie oraz pełna własność gruntu!

Inwestycja Osiedle Verba znajduje się na Grochowie, ul. Nasielska 23 (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Inwestycja Osiedle Verba została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verba pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 101 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Victoria Dom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 305 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca).
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: - od 30 tys. zł – miejsce garażowe na jeden samochód - 29,9 tys. zł – PROMOCJA - miejsce garażowe na 2 samochody ( platforma dwupoziomowa typu „ParkBox”) - 36 tys. zł – miejsce garażowe na 2 samochody - parkowanie w amfiladzie (zależne).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Verba

DOSKONAŁA LOKALIZACJA! W pobliżu: - Szkoła Podstawowa Nr 141 ul. Szaserów 117 – około 400 od osiedla - Przedszkole nr 230 ul. Szaserów 118 a – około 400 od osiedla Komunikacja miejska: - autobusy 102, 188, 202, 523, N 21, N 71 - przystanek autobusowy „Osiedle Młodych” (200 m od osiedla) przy ul. - autobusy 102, 135, 245, 523 - przystanek autobusowy „PKP Olszynka Grochowska” (500 m od osiedla) przy ul. Chłopickiego - pociągi S1, a także KM1, KM2, KM3, KM8 – przystanek kolejowy „Warszawa Olszynka Grochowska” (500 od osiedla).

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Verba mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Verba znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Młodych 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Verba znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Polsko-Amerykańskie Centrum Szkolenia Budowlanych Sp. z o.o. w odległości 230 m, Przedszkole nr 230 "Kolorowy Zakątek" w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 141 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Verba jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicam w odległości 120 m, Centralny Szpital Kliniczny MON w odległości 650 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Verba składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Delikatesy u Seby, w odległości 180 m znajduje się Lubaszka, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Verba w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.11.2016

Data aktualizacji: 26.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie