Praga Square

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Goworowska, oferowane bezpośrednio przez

Unidevelopment S.A.

Warszawa, Bródno, Ul. Goworowska 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Praga SquarePraga Square

8 zdjęć

Praga Square
Praga Square
Praga Square
Praga Square

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja Praga Square zlokalizowana jest w doskonale zurbanizowanej części warszawskiego Targówka. Osiedle swą wyjątkowość zawdzięcza sąsiedztwu wysoko rozwiniętej infrastruktury oraz zielonych terenów rekreacyjnych Inwestycja prostą formą i ponadczasowym wyglądem nawiązuje do najbardziej wysmakowanych projektów kubistycznych, idealnie współgrając z zielonym otoczeniem. Dodatkowo, minimalistyczna forma budynku posiada doskonale dopracowane detale oraz jasną, delikatną elewację budynku. Całość tworzy prosty, kameralny budynek, w którym znalazło się 11 jasnych i funkcjonalnych mieszkań. W sprzedaży dostępne są lokale o powierzchniach od 48 do 144 m kw., w tym dwa mieszkania typu studio oraz jeden lokal usługowy. Wysoki komfort życia i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia ogrodzony teren osiedla oraz podziemna hala garażowa.

Inwestycja Praga Square znajduje się na Bródnie (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Praga Square została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Praga Square nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Unidevelopment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Praga Square?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Praga Square mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 641 metrów od inwestycji Praga Square znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Praga Square znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Praga Square znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 155 "Roztańczona kraina" w odległości 98 m, przedszkole w odległości 111 m, Przedszkole Nr 88 w Warszawie "Pod Zielonym Listkiem" w odległości 143 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Praga Square jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa w odległości 205 m, Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 453 m, Laser Dent Targówek w odległości 686 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Praga Square składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 177 m znajduje się Żabka, w odległości 282 m znajduje się Żabka, w odległości 307 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Praga Square w odległości 215 m znajduje się boisko / kort, w odległości 239 m znajduje się boisko / kort, w odległości 242 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: