Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dom Awangarda

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Szczęśliwicka, oferowane bezpośrednio przez

Unidevelopment S.A.

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Szczęśliwicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom AwangardaDom Awangarda

9 zdjęć

Dom Awangarda
Dom Awangarda
Dom Awangarda
Dom Awangarda

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W zacisznej części Ochoty przy ulicy Szczęśliwickiej, wtopiony w sąsiedztwo parkowej zieleni i niskiej zabudowy - urzeka uniwersalną elegancją Dom Awangarda. Ten nowoczesny, sześciopiętrowy budynek oferuje 313 atrakcyjnych mieszkań, parking podziemny oraz powierzchnię handlowo-usługową. Charakteryzuje się jasną kolorystyką elewacji, przełamaną ażurowymi balustradami i podokiennymi zdobieniami.

Bez względu na to, czy mieszkasz w kameralnym studiu (28 m2), czy w przestronnym apartamencie (142 m2), Twój dom dostarcza Ci wiele energii. Z własnego ogródka, loggii, balkonu czy tarasu spoglądasz na Ochotę lub kaskadowe patio ze starodrzewem, pergolami i placem zabaw. Wyjątkowo urokliwe lobby, szerokie korytarze oraz wysokie, jasne mieszkania sprawiają, ze każdego ranka z radością witasz dzień.

Inwestycja Dom Awangarda znajduje się na Starej Ochocie, ul. Szczęśliwicka (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unidevelopment S.A.

Inwestycja Dom Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Dom Awangarda nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Unidevelopment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom Awangarda?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1891 metrów od inwestycji Dom Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Daszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom Awangarda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Awangarda znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 w odległości 90 m, Zespół Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w odległości 102 m, szkoła w odległości 112 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom Awangarda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lexum w odległości 142 m, Poliklinika 24 w odległości 171 m, Specjalistyczna Przychodnia dla Pracowników Wojska SP ZOZ w odległości 203 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 18 m znajduje się Żabka, w odległości 72 m znajduje się 8 minut, w odległości 287 m znajduje się Calineczka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Awangarda w odległości 107 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 119 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 127 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 30.11.2017

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023