Dom Awangarda

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezUnidevelopment S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Włodarzewska 30(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 142 m2
  Dom Development S.A.
 • Murapol Jana Kazimierza(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza (4.7 km od centrum Warszawy)
  Murapol Jana Kazimierza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 37 m2
  Murapol S.A.
 • Rezydencja Konrad(2.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Przyokopowa 43 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Konrad
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 118 m2
  Mostostal S.A.

Opis Inwestycji

W zacisznej części Ochoty przy ulicy Szczęśliwickiej, wtopiony w sąsiedztwo parkowej zieleni i niskiej zabudowy - urzeka uniwersalną elegancją Dom Awangarda. Ten nowoczesny, sześciopiętrowy budynek oferuje 313 atrakcyjnych mieszkań, parking podziemny oraz powierzchnię handlowo-usługową. Charakteryzuje się jasną kolorystyką elewacji, przełamaną ażurowymi balustradami i podokiennymi zdobieniami.Bez względu na to, czy mieszkasz w kameralnym studiu (28 m2), czy w przestronnym apartamencie (142 m2), Twój dom dostarcza Ci wiele energii. Z własnego ogródka, loggii, balkonu czy tarasu spoglądasz na Ochotę lub kaskadowe patio ze starodrzewem, pergolami i placem zabaw. Wyjątkowo urokliwe lobby, szerokie korytarze oraz wysokie, jasne mieszkania sprawiają, ze każdego ranka z radością witasz dzień.

Inwestycja Dom Awangarda znajduje się na Starej Ochocie, ul. Szczęśliwicka (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A..

Inwestycja Dom Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Dom Awangarda pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 111 metrów kwadratowych.

Deweloper Unidevelopment S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dom Awangarda

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Dom Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczęśliwicka 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Awangarda znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademickie Liceum Ogólnokształcące przy PJATK w odległości 120 m, XLVIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EDWARDA DEMBOWSKIEGO w odległości 120 m, Zespół Szkół Nr 4 im. Eugenisza Kwiatkowskiego w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom Awangarda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lexum w odległości 140 m, Poliklinika 24 w odległości 170 m, Specjalistyczna Przychodnia dla Pracowników Wojska SP ZOZ w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Żabka, w odległości 70 m znajduje się Minuta 8, w odległości 280 m znajduje się Awak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom Awangarda w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.07.2016

Data aktualizacji: 30.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie