Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villa Cascada

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Poranna 14/16/18/, oferowane bezpośrednio przez

Twoje M

poznański, Plewiska, ul. Poranna 14/16/18/ 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 790 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa CascadaVilla Cascada

3 zdjęcia

Villa Cascada
Villa Cascada
Villa Cascada

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) : W cenie mieszkania dwa miejsca parkingowe, zewnętrzne, teren ogrodzony z bramą na pilota.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Villa Cascada to wyjątkowo kameralne miejsce, które tworzą cztery budynki. Każdy z nich to dwa niezależne piętra domu, wszystkie z ogrodami oraz dwoma miejscami parkingowymi. Powierzchnia jednego piętra to prawie 100 m² z wydzieloną “strefą życia” oraz “strefą snu”, co zapewnia komfort i wygodę mieszkańcom.

Zabudowa kaskadowa – odpowiednie nasłonecznienie ;

Dlaczego warto:

- mieszkanie jednopoziomowe

- powierzchnia ok 100 m2 = 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, salon z aneksem kuchennym

- Lokale na piętrze – z ogrodem i balkonem,

- Ogrody oraz balkony ustawione od południowego - zachodu

- 2 miejsca parkingowe w cenie

- Dogodne dojazdy do/z centrum

- Teren zamknięty z drogą asfaltową.

Okolica oczaruje Cię wyjątkową atmosferą. Tu, na przedmieściach czas płynie wolniej. To idealne miejsce do życia i wypoczynku. Zielone tereny wokół pozwalają na oderwanie się od zgiełku wielkiego miasta, a wygodę zapewnia dobry dojazd i bogata infrastruktura najbliższej okolicy.

szczegóły: www.villacascada.pl

Inwestycja Villa Cascada znajduje się w Plewiskach, ul. Poranna 14/16/18/ 20 (0.7 km od Poznania), została zrealizowana przez Twoje M.

Inwestycja Villa Cascada została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Cascada nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Twoje M przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Cascada?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Cascada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Villa Cascada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Cascada znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Cascada znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole „Naszych Dzieci” z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 289 m, Misie Tulisie Oddział III w odległości 358 m, szkoła w odległości 466 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Cascada jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia KoraMed w odległości 805 m, Ginekolog-położnik Kinga Więznowska-Mączyńska w odległości 902 m, Seksuolog Jerzy Więznowski w odległości 903 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Cascada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Dino, w odległości 411 m znajduje się Żabka, w odległości 523 m znajduje się Dyniowa Zagroda.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Cascada w odległości 476 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 487 m znajduje się boisko / kort, w odległości 510 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023