Villa Cascada

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTwoje M

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 33 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Czarna Droga(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż poznański, Plewiska, ul. Czarna Droga 37 (0.8 km od Poznania)
  Ceny od: 5 114 brutto/m2
  Czarna Droga
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 88 m2
  Liczba pokoi: 4
  Staneck Development
 • Osiedle Zielony Grunwald(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż poznański, Plewiska, ul. Kminkowa (1.1 km od Poznania)
  Ceny od: 4 398/m2
  Osiedle Zielony Grunwald
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 122 - 126 m2
  Liczba pokoi: 5
  Nest Development
 • Osiedle Bliskie(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż poznański, Plewiska, ul. Szkolna (1.2 km od Poznania)
  Ceny od: 4 207/m2
  Osiedle Bliskie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 72 - 84 m2
  Liczba pokoi: 4
  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jandach

Opis Inwestycji

Villa Cascada to wyjątkowo kameralne miejsce, które tworzą cztery budynki. Każdy z nich to dwa niezależne piętra domu, wszystkie z ogrodami oraz dwoma miejscami parkingowymi. Powierzchnia jednego piętra to prawie 100 m² z wydzieloną “strefą życia” oraz “strefą snu”, co zapewnia komfort i wygodę mieszkańcom.Zabudowa kaskadowa – odpowiednie nasłonecznienie ;Dlaczego warto:- mieszkanie jednopoziomowe- powierzchnia ok 100 m2 = 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby, salon z aneksem kuchennym- Lokale na piętrze – z ogrodem i balkonem,- Ogrody oraz balkony ustawione od południowego - zachodu- 2 miejsca parkingowe w cenie- Dogodne dojazdy do/z centrum- Teren zamknięty z drogą asfaltową.Okolica oczaruje Cię wyjątkową atmosferą. Tu, na przedmieściach czas płynie wolniej. To idealne miejsce do życia i wypoczynku. Zielone tereny wokół pozwalają na oderwanie się od zgiełku wielkiego miasta, a wygodę zapewnia dobry dojazd i bogata infrastruktura najbliższej okolicy.szczegóły: www.villacascada.pl

Inwestycja Villa Cascada znajduje się w Plewiskach, ul. Poranna 14/16/18/ 20 (0.7 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Twoje M.

Inwestycja Villa Cascada została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Cascada pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Twoje M przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca): W cenie mieszkania dwa miejsca parkingowe, zewnętrzne, teren ogrodzony z bramą na pilota. .
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Cascada

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Cascada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Villa Cascada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Cascada znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Naszych Dzieci z Oddziałami Integracyjnymi w Plewiskach w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Cascada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Cascada w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie