Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Słoneczne Tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Fabianowska, oferowane bezpośrednio przez

Twoje M

poznański, Plewiska, ul. Fabianowska 77

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 790 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słoneczne TarasySłoneczne Tarasy

5 zdjęć

Słoneczne Tarasy
Słoneczne Tarasy
Słoneczne Tarasy
Słoneczne Tarasy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 142 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 1 miejsce postojowe przynależne do każdego mieszkania

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

SŁONECZNE TARASY W PLEWISKACH PRZY UL. FABIANOWSKIEJ 77

NOWE MIESZKANIA W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, DWULOKALOWEJ, JEDNORODZINNEJ

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem sprzedaży.

Inwestycja Słoneczne Tarasy znajduje się w Plewiskach, ul. Fabianowska 77 (0.9 km od Poznania), została zrealizowana przez Twoje M.

Inwestycja Słoneczne Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 142 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Twoje M przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczne Tarasy?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 217 metrów od inwestycji Słoneczne Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plewiska Rynek n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczne Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Tarasy znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Cztery Pory Roku w odległości 181 m, przedszkole w odległości 185 m, Przedszkole publiczne "Małe talenty" w odległości 383 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczne Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój stomatolog w odległości 93 m, Madent w odległości 297 m, Stomatologia magdadent w odległości 324 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 172 m znajduje się Elite: Kawiarnia Cukiernia, w odległości 200 m znajduje się Warzywni"OK", w odległości 216 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Tarasy w odległości 192 m znajduje się boisko / kort, w odległości 608 m znajduje się boisko / kort, w odległości 716 m znajduje się REZON Centrum Wspinaczkowe.

Data aktualizacji: 01.08.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023