Osiedle Wiśniowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTwoje M

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1612 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Czarna Droga(3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż poznański, Plewiska, ul. Czarna Droga 37 (0.8 km od Poznania)
  Ceny od: 5 114 brutto/m2
  Czarna Droga
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 88 m2
  Liczba pokoi: 4
  Staneck Development

Opis Inwestycji

Osiedle Wiśniowe:-jednopoziomowe mieszkania o powierzchni ~69 m²- partery ze słonecznymi ogrodami- balkony od południowego zachodu- osobne wejście do każdego lokalu- mieszkania bezczynszowe- niskie koszty utrzymania mieszkania- spokojna i atrakcyjna okolica- budownictwo jednorodzinne- osiedle zamknięte, zapewnione miejsca parkingowe z wyjazdem na drogę asfaltowąZielone tereny wokół osiedla pozwalają na oderwanie się od zgiełku wielkiego miasta, a bogata infrastruktura zapewnia wygodne funkcjonowanie.

Inwestycja Osiedle Wiśniowe znajduje się na Nowym Mieście, Ul. Fabianowska 12 (2.3 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Twoje M.

Inwestycja Osiedle Wiśniowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wiśniowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Twoje M przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Wiśniowe

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Wiśniowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Wiśniowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki Zakładowa Wirenka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wiśniowe znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Komornikach w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach w odległości 200 m, Przedszkole im. Króla Maciusia I w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Wiśniowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia w Komornikach NFZ w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Wiśniowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Tesco, w odległości 470 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Wiśniowe w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 340 m znajduje się Szkółka jeździecka Iskierka Komorniki.

Data publikacji: 07.05.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie