Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Komfortia- Skórzewo etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Kozierowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Twoje M

poznański, Skórzewo, ul. Kozierowskiego

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 59 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Komfortia- Skórzewo etap IIIKomfortia- Skórzewo etap III

14 zdjęć

Komfortia- Skórzewo etap III
Komfortia- Skórzewo etap III
Komfortia- Skórzewo etap III
Komfortia- Skórzewo etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Cel jaki przyświeca nam od początku realizacji Komfortii to stworzenie mieszkań, w których niemal natychmiast czujemy się jak u siebie. Realizujemy go poprzez projektowanie otwartych przestrzeni - rozplanowanych w sposób przemyślany oraz gwarantujących wygodę i funkcjonalność na co dzień. Proponowane przez nas lokale są pełne światła, dzięki dużym i energooszczędnym oknom. Otaczająca budynek zieleń pozwala natomiast złapać oddech po ciężkim dniu. Z kolei dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu - do dyspozycji jest Orlik oraz trasy biegowe i rowerowe. Wszystko dla Twojej wygody i lepszego życia.

Szczegóły inwestycji

• Adres: ul. Kozierowskiego, Skórzewo

• Termin realizacji: II etap - IV kwartał 2022, oraz III etap - I kwartał 2023

• Inwestycja: 6 budynków - w ramach etapu II i III

• Liczba kondygnacji: 3

• Powierzchnia: od 33 m2 do 75 m2

• Liczba pokoi: 1,2,3

O nas

Twórczość. Wartość. Otwartość. Jakość. Elegancja.

Misja..., czyli Twoje M!

Działamy inaczej niż wszyscy. Projektując - szukamy ciekawych lokalizacji, gdzie tworzymy miejsca, w których żyje się po prostu lepiej. Współpracujemy z architektami, którzy podzielają nasze wartości - dbają jednocześnie o estetykę, jak i funkcjonalność projektowanych powierzchni. Naszą misją jest spełnianie Twoich Marzeń!

Inwestycja Komfortia- Skórzewo etap III znajduje się w Skórzewie, ul. Kozierowskiego (2.1 km od Poznania), została zrealizowana przez Twoje M.

Inwestycja Komfortia- Skórzewo etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Twoje M przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Skórzewo to doskonałe miejsce do życia. Wygodny dojazd trasą S11 to dopiero początek zalet. Jeśli nie masz samochodu, możesz skorzystać z komunikacji miejskiej. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek linii autobusowych 727 (trasa Junikowo - Dąbrówka) i 729 (trasa Ogrody - Dopiewo). W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki, liczne punkty handlowe i usługowe, restauracje, apteki, punkty opieki medycznej oraz Kościół.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2592 metrów od inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Palędzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Diamentowa Kraina - przedszkole publiczne w odległości 231 m, przedszkole w odległości 246 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: La Medica: Przychodnia Lekarska w odległości 752 m, Medklinika w odległości 837 m, Lekarz Med Dąbrowa w odległości 857 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 341 m znajduje się Chata Polska, w odległości 466 m znajduje się Dino, w odległości 471 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III w odległości 481 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 486 m znajduje się Orlik Skórzewo, w odległości 488 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 21.11.2022
Data aktualizacji: 18.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023