Komfortia- Skórzewo etap III

4 zdjęcia

Komfortia- Skórzewo etap III
Komfortia- Skórzewo etap III
Komfortia- Skórzewo etap III
Komfortia- Skórzewo etap III

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III dostępne są 22 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (22)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 22 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 33 do 75 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 8 803 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Cel jaki przyświeca nam od początku realizacji Komfortii to stworzenie mieszkań, w których niemal natychmiast czujemy się jak u siebie. Realizujemy go poprzez projektowanie otwartych przestrzeni - rozplanowanych w sposób przemyślany oraz gwarantujących wygodę i funkcjonalność na co dzień. Proponowane przez nas lokale są pełne światła, dzięki dużym i energooszczędnym oknom. Otaczająca budynek zieleń pozwala natomiast złapać oddech po ciężkim dniu. Z kolei dla zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu - do dyspozycji jest Orlik oraz trasy biegowe i rowerowe. Wszystko dla Twojej wygody i lepszego życia.

Szczegóły inwestycji

• Adres: ul. Kozierowskiego, Skórzewo

• Termin realizacji: II etap - IV kwartał 2022, oraz III etap - I kwartał 2023

• Inwestycja: 6 budynków - w ramach etapu II i III

• Liczba kondygnacji: 3

• Powierzchnia: od 33 m2 do 75 m2

• Liczba pokoi: 1,2,3

O nas

Twórczość. Wartość. Otwartość. Jakość. Elegancja.

Misja..., czyli Twoje M!

Działamy inaczej niż wszyscy. Projektując - szukamy ciekawych lokalizacji, gdzie tworzymy miejsca, w których żyje się po prostu lepiej. Współpracujemy z architektami, którzy podzielają nasze wartości - dbają jednocześnie o estetykę, jak i funkcjonalność projektowanych powierzchni. Naszą misją jest spełnianie Twoich Marzeń!

Inwestycja Komfortia- Skórzewo etap III znajduje się w Skórzewie, ul. Kozierowskiego (2.1 km od Poznania), jest realizowana przez Twoje M.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III w sprzedaży 22 nowe mieszkania o powierzchni od 33 do 75 metrów kwadratowych, w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 33 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 48 m2 (8 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 75 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Twoje M przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Skórzewo to doskonałe miejsce do życia. Wygodny dojazd trasą S11 to dopiero początek zalet. Jeśli nie masz samochodu, możesz skorzystać z komunikacji miejskiej. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek linii autobusowych 727 (trasa Junikowo - Dąbrówka) i 729 (trasa Ogrody - Dopiewo). W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki, liczne punkty handlowe i usługowe, restauracje, apteki, punkty opieki medycznej oraz Kościół.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skórzewo Os. Grafitowe n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Diamentowa Kraina" w odległości 260 m, Przedszkole Publiczne Kolorowa Wyspa w Skorzewie w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Komfortia- Skórzewo etap III w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Orlik Skórzewo.

Data publikacji: 21.11.2022
Data aktualizacji: 21.11.2022

Artykuły powiązane:

Oferty w Skórzewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: