Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Piastowska 46

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Piastowska, oferowane bezpośrednio przez

Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, Przymorze Małe, ul. Piastowska 46

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 47 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Piastowska 46Piastowska 46

5 zdjęć

Piastowska 46
Piastowska 46
Piastowska 46
Piastowska 46

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Lokal usługowy zlokalizowany jest na parterze 3-piętrowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, powstającego w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk Oliwa. Niezaprzeczalnym atutem lokalizacji jest również bliskość dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części dzielnicy Gdańsk Przymorze. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji stwierdzono bardzo dużą siłę nabywczą, co zdecydowanie sprzyja w osiągnięciu sukcesu prowadzonej działalności.

Lokal usługowy w stanie deweloperskim o powierzchni 115,40m2. W lokalu wydzielono część sanitarną, a także pomieszczenie pomocnicze i magazyn. Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza.

Planowany koniec inwestycji - IV kwartał 2017 r.

Inwestycja Piastowska 46 znajduje się na Przymorzu Małym, ul. Piastowska 46 (8.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Piastowska 46 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Piastowska 46 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Przymorze Małe to dzielnica o powierzchni 2,3 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 15 300 osób. Wbrew nazwie ta część Gdańska nie leży tuż przy Morzu Bałtyckim – od wód Zatoki Gdańskiej oddzielają ją tereny Przymorza Wielkiego.

Na Przymorzu Małym dominuje niska i średnia zabudowa, co odróżnia ten rejon miasta od sąsiedniego Przymorza Wielkiego. Najwięcej bloków wybudowano tutaj w latach 60. ubiegłego wieku. Większość z nich ma nie więcej niż cztery piętra. W latach dwutysięcznych na Przymorzu Małym powstało kilka dużych osiedli mieszkaniowych (na przykład Osiedle Arkońska) oraz biurowców (Arkońska Business Park). W tutejszych halach Międzynarodowych Targów Gdańskich przez cały rok odbywają się różne wystawy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piastowska 46?

Po Przymorzu Małym kursują linie autobusowe i tramwajowe. Na granicy między tą dzielnicą, a Oliwą znajdują się stacja kolejowa Gdańsk-Oliwa oraz przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Gdańsk-Przymorze-Uniwersytet. Dojazd z przystanku SKM do stacji Gdańsk Główny trwa zwykle 13 minut – to najszybszy sposób, aby dotrzeć do Śródmieścia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piastowska 46 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Piastowska 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piastowska 46 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska 46 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 w Gdańsku w odległości 197 m, szkoła w odległości 208 m, Chrześcijańskie Przedszkole Montessori w odległości 316 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piastowska 46 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Synexus w odległości 290 m, Natural DentLab w odległości 400 m, Medycyna Rodzinna Lux-Med w odległości 415 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piastowska 46 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 164 m znajduje się Żabka, w odległości 185 m znajduje się Kami, w odległości 409 m znajduje się Mielnik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska 46 w odległości 282 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 391 m znajduje się boisko / kort, w odległości 466 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 05.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023