Iwaszkiewicza 47

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTown House Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Iwaszkiewicza 47 dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
DM1L2
4
94,58 m²
167 m2
DM2L1
4
94,58 m²
168 m2
DM2L2
4
94,58 m²
240 m2
CM1L1
4
94,58 m²
239 m2
CM1L2
4
94,58 m²
157 m2
CM2L1
4
94,58 m²
168 m2
BM1L1
4
94,58 m²
248 m2
BM1L2
4
94,58 m²
173 m2
BM2L1
4
94,58 m²
174 m2
BM2L2
4
94,58 m²
307 m2

Opis Inwestycji

Czy to brzmi jak wymarzone miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich? Jesteście parą, a może rodziną z dziećmi?To okolica idealna dla Was, jeżeli szukacie oazy spokoju i jednocześnie potrzebujecie łatwego dostępu do udogodnień, które oferuje centrum miasta.\Lubicie relaks w domu?Zaciszną atmosferę tego miejsca tworzą zabudowa jednorodzinna oraz otoczenie terenów zielonychMiło byłoby mieć blisko do parku?Tutaj wystarczy jedynie podjąć decyzję, do którego się wybrać – Południowego, Grabiszyńskiego, Skowroniego czy Klecińskiego. Niemal w sąsiedztwie znajduje się także Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – PartyniceA jak będzie w przyszłości?To jeszcze nie wszystko. Już w 2021 roku mieszkańcy naszej inwestycji otrzymają istotną alternatywę dla ruchu samochodowego – linię kolejową z nowymi stacjami na południu Wrocławia. Planowana jest nie tylko stacja Wrocław – Wojszyce, ale również Ołtaszyn i Partynice. To powrót do udogodnień sprzed wielu lat (ale w zupełnie nowoczesnej odsłonie), ponieważ Stacja Partynice i przystanek Wojszyce istniały tu już pod koniec XIX wiekuTo okolica idealna dla Was, jeżeli szukacie oazy spokoju i jednocześnie potrzebujecie łatwego dostępu do udogodnień, które oferuje centrum miasta.Inteligentny DomSystem KNX to więcej komfortu Nastroje świetlne dla poszczególnych pomieszczeń lub dla całego domu mogą zostać zapamiętane i aktywowane jednym naciśnięciem przycisku.Sterowanie realizowane jest za pomocą przycisków, dotykowych paneli wizualizacyjnych czy smartfonów. Możliwość sterowania funkcjami budynku w trybie online z dowolnego miejsca na ziemi, o każdej porze.System KNX to więcej bezpieczeństwaOpuszczając dom, można zdalnie wyłączyć wybrane urządzenia np. żelazko lub przy pomocy sterowania żaluzjami i oświetleniem stworzyć wrażenie, że w domu wciąż ktoś przebywa. W przypadku, gdy czujnik pogody zanotuje niekorzystne warunki, markizy, rolety i okna dachowe automatycznie zostają zabezpieczone.System KNX system to oszczędność energiiCzas włączenia oświetlenia oraz jego natężenie może być sterowane zależnie od pory dnia. Temperaturę można określić indywidualnie dla każdego pomieszczenia i dla dowolnej pory dnia. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo sprawdzonych rozwiązań, profesjonalne wsparcie techniczne oraz funkcjonalność i estetykę proponowanych urządzeń.

Inwestycja Iwaszkiewicza 47 znajduje się na Wojszycach, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Town House Sp. z o.o..

Inwestycja Iwaszkiewicza 47 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Iwaszkiewicza 47 pozostało na sprzedaż 10 nowych domów o powierzchni 95 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 95 m2 (10 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Town House Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 10 domów w tym 10 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 95 m2.
Powierzchnie działek:od 157 do 307 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Iwaszkiewicza 47

Okolica powinna być bezpieczna i urokliwa? Wiele tu spokojnych zakątków i malowniczych ulic. Bliskie sąsiedztwo zabytkowego osiedla Ołtaszyn jest niewątpliwym atutem Najlepiej mieć wszystko blisko lub po drodze? W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przychodnia, szpital, punkty handlowo-usługowe oraz ścieżki rowerowe. Sąsiednie, szybko rozwijające się Krzyki, oferują wygodny dostęp do lokalnych centrów usługowo-handlowych i obiektów użyteczności publicznej Nie chcecie tracić czasu na uciążliwe dojazdy? Bez względu na to, dokąd jeździcie, ta lokalizacja okaże się atrakcyjna. Ulica Iwaszkiewicza jest oddalona od Starego Miasta zaledwie o 7,5 km. Położenie w pasie ulic Grota-Roweckiego i Buforowej zapewnia wygodny dojazd do centrum i autostrady A4. Komunikacja miejska sprawnie łączy południową część osiedla z węzłem Dworzec Główny

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Iwaszkiewicza 47 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Iwaszkiewicza 47 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gałczyńskiego.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Iwaszkiewicza 47 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 28.04.2020

Data aktualizacji: 14.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie