Login H2O

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTowarzystwo Inwestycyjne Investing

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Login H2O dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
5A
5
147,84 m²
-

Opis Inwestycji

Login H2O

Inwestycja powstaje w niezwykłym miejscu - nad pełnym ptactwa zbiornikiem wodnym. Niemal z każdego domu rozciągał się będzie widok na wodę, żyjące tu ptactwo i spacerujących wokół ludzi.Okolica inwestycji to rozbudowana (w sporej mierze przez tego samego dewelopera) okolica. Blisko jest stąd do szkoły czy sklepów - w tym nowej galerii handlowej z siłownią.Z ulicy Jaworzniaków szybko dojechać można do Śródmieścia Gdańska, jak i wyjechać na obwodnicę, co zapewnia wygodną komunikację ze wszystkimi częściami Trójmiasta.Docelowo w ramach inwestycji powstaje siedem budynków. W każdym dwukondygnacyjnym budynku zaprojektowano 2 domy typu bliźniak z wejściem od strony drogi wewnętrznej, pomieszczeniem technicznym na kocioł gazowy, wbudowanym garażem oraz miejsce parkingowym przed posesją. Wszystkie domy będą miały też tarasy i indywidualne ogródki. Starannie zadbano również o elementy małej architektury, dzięki czemu inwestycja tworzy spójną, estetyczną całość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientówKlasyczna, a zarazem nowoczesna bryła budynków wzbogacona jest o duże, panoramiczne okna, które nie tylko dodają waloru estetycznego, ale także sprawiają, że wnętrza będą dobrze doświetlone. Przestronne pokoje dzienne z aneksami kuchennymi zaprojektowane są tak, aby w razie potrzeby można było wydzielić osobne kuchnie. Również pomieszczenia usytuowane na piętrze dają duże możliwości aranżacyjne, z powodzeniem można w nich urządzić sypialnię, gabinet, pokój dla dzieci czy garderobę.

Inwestycja Login H2O znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Jaworzniaków (6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Towarzystwo Inwestycyjne Investing.

Inwestycja Login H2O została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 5 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Login H2O pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 148 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 148 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Towarzystwo Inwestycyjne Investing przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 148 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Login H2O

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Login H2O mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Login H2O znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zakoniczyn.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Login H2O znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Krzyś w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Login H2O jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia na Wzgórzu w odległości 50 m, Stomatolog w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Login H2O składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Żabka, w odległości 450 m znajduje się Max & Xavier, w odległości 470 m znajduje się Piekarnia Konkol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Login H2O w odległości 290 m znajduje się Boisko. W pobliżu dostępnych jest również dużo terenów zielonych sprzyjających do uprawiania sportu oraz siłownia.

Data publikacji: 16.03.2020

Data aktualizacji: 17.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie