Zakątek Gołdapska

Oferta archiwalna

Wrocław, Psie Pole, Kowale, ul. Gołdapska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zakątek Gołdapska

3 zdjęcia

Zakątek Gołdapska
Zakątek Gołdapska
Zakątek Gołdapska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Opis inwestycji

”ZAKĄTEK GOŁDAPSKA” to malowniczo położone, kameralne osiedle. Dzielnica Kowale to zarówno świetna lokalizacja jak i piękne tereny do spacerów na łonie natury. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta jak i dojazdem do Wschodniej i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, pętla autobusowa i tramwajowa.

W ofercie posiadamy trzy budynki mieszkalne. Do wykonania użyto najwyższej jakości materiały. Elewacja budynków wykończone kamieniem, drewniane schody wewnątrz, balustrady ze stali nierdzewnej, taras, ogrodzony ogród, wbudowany garaż oraz miejsce parkingowe i wiele innych to właśnie wysoki standard za rozsądną cenę. Powierzchnia domu około 128 m2. Kupujący zwolniony z podatku PCC.

Inwestycja Zakątek Gołdapska znajduje się na Kowalach, ul. Gołdapska (5.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez TOM-Instal Sp. z o.o.

Inwestycja Zakątek Gołdapska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Gołdapska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TOM-Instal Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakątek Gołdapska?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Gołdapska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Zakątek Gołdapska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Kowale.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakątek Gołdapska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Gołdapska znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny Blue Kangaroo w odległości 30 m, Szkoła Podstawowa Nr 8 w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zakątek Gołdapska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Gołdapska w odległości 40 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się WKK Sport Center.

Data publikacji: 30.05.2018
Data aktualizacji: 23.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kowalach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: