METROBIELANY budynek B

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TK Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek B dostępna jest 1 oferta

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
U11 71 m2Parter

Budynek B stanowi 2 etap inwestycji METROBIELANY, na którą składają się cztery budynki: A, B, C i D. Rozpoczęcie budowy nastąpiło wiosną 2014 roku. W budynku B zaprojektowano mieszkania o różnym metrażu od 34 do 76 m kw., wśród których znajdą się kawalerki, mieszkania składające się z dwóch, trzech lub czterech pokoi.

Lokale na parterze posiadają ogródki oraz tarasy, na wyższych kondygnacjach przy mieszkaniach znajdują się balkony i/lub tarasy zielone. Podobnie jak w zrealizowanym budynku A, na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże z miejscami postojowymi, a część parteru została przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.

2 etap inwestycji METROBIELANY to najlepsze projekty mieszkań w okolicy. Przestronne i ustawne wnętrza, duże atrakcyjne balkony i tarasy, wysoka jakość wykończenia z dbałością o najmniejsze detale. Na dziedzińcu ogród ze starannie zaprojektowaną małą architekturą (rośliny i krzewy, ciek wodny, drewniane podesty, ławki, pergole i altanki).

METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.

W 1 etapie został zrealizowany BUDYNEK A, liczący 7 i 9 pięter; łącznie 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m kw. 1 etap inwestycji rozpoczęto w czerwcu 2011 r., zaś zakończono w lutym 2013 r.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży, które znajduje się na terenie inwestycji w jednym z lokali handlowo usługowych, w zrealizowanym budynku A przy ul. Nocznickiego 23.

Inwestycja METROBIELANY budynek B znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Nocznickiego 25 (8,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek B pozostał na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 71m2.

Deweloper TK Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Stolarka okienna:
Stolarka okienna i balkonowa PCV w okleinie drewnopodobnej z nawietrzakami w wybranych oknach lub nawietrzakami w ścianach zgodnie z projektem.
Okna na parterze z szybami przeciwwłamaniowymi P4. Od strony ul. Nocznickiego o podwyższonej izolacyjności akustycznej zgodnie z przyjętym rozwiązaniami w projekcie.
Drzwi zewnętrzne:
jednoskrzydłowe wykończone od strony zewnętrznej obłogiem drewnianym lub okleiną drewnopodobną, antywłamaniowe, ościeżnica stalowa malowana, próg drewniany lub systemowy, wyposażone w wizjer i zamek atestowany
Balkony:
Stalowe malowane proszkowo, pochwyt stalowy malowany proszkowo lub ze stali nierdzewnej; wypełnione szkłem bezpiecznym lub elementami stalowymi malowanymi proszkowo lub wykonane jako pełne i wykończone tynkiem elewacyjnym lub okładziną kamienną lub okładziną drewnopodobną wg projektu

Stelaż stalowy malowany proszkowo z wypełnieniem z płyt ze szkła bezpiecznego matowego lub płyt systemowych do wysokości 2,4m
Posadzka:
płytki gresowe mrozoodporne przeciwpoślizgowe z cokołem do wysokości 15cm;
Ściany:
Ściany z bloczków ceramicznych szczelinowych porotyzowanych, lokalnie żelbetowe, ściany wewnętrzne między-lokalowe z bloczków betonowych np. firmy TeknoAmerBlok, lokalnie żelbetowe
Parapety zewnętrzne:
Konglomerat
Instalacje:
Podtynkowa, tablica mieszkaniowa / lokalowa w strefie wejściowej, licznik zużycia energii umieszczony w szachcie na klatce schodowej;
Oświetleniowa - z osprzętem elektrycznym standard np. Polo, bez opraw oświetleniowych, punkty oświetleniowe zakończone kostką;
RTV, telefon/ internet – po jednym gniazdku w pokoju dziennym,
RTV, internet – dodatkowo po jednym gnieździe w każdej sypialni;
dostarczenie sygnału w gestii operatora;
domofon ; instalacja dzwonkowa
poziomy i piony stalowe, rozprowadzenie z rur z tworzyw sztucznych;
liczniki umieszczone w szachtach na klatkach schodowych
Doprowadzone pionami z rur z tworzyw sztucznych z rozprowadzeniem po lokalu do strefy montażu przyboru sanitarnego, bez białego montażu, podejścia do przyborów bez wkuwania w ścianę;
Poziomy i piony z tworzywa sztucznego lub PCV, liczniki zużycia wody zimnej i ciepłej umieszczone w szachtach na klatce schodowej;
Ogrzewanie:
Centralne z węzła c.o. przyłączone do sieci miejskiej
Grzejniki płytowe białe standard np. PURMO, podejścia do grzejników poprowadzone ze ścian lub w przypadku ścian żelbetowych z podłogi
W pomieszczeniu łazienki - grzejniki drabinkowe np. PURMO, przystosowane do zainstalowania grzałki elektrycznej
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne lokale: aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 71 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto): Zapytaj o ceny
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji METROBIELANY budynek B

Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone (parki, lasy) i rekreacyjne (ścieżki rowerowe, park linowy, place zabaw, boiska) w bliskim sąsiedztwie – wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie w atrakcyjnym miejscu.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów. W odległości 200 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: TOŁSTOJA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek B znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 450 m, Przedszkole Nr 409 w odległości 450 m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 750 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Salon Optyczny LOOK, w odległości 200 m Milkodent, w odległości 350 m Gabinet pediatryczny dr Zofia Miłoszewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: DB w odległości 150 m, Sensi Sushi Bemowo w odległości 200 m, Mia Famiglia w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Miejsce mocy w odległości 650 m, Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk w odległości 700 m, Calypso Fitness w odległości 900 m.

Data publikacji: 22 września 2015 13:06

Data aktualizacji: 03 stycznia 2019 09:46

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

TK Development

TK Development

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
TK Development

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek:09:00 - 18:00
 • Środa:09:00 - 18:00
 • Czwartek:09:00 - 18:00
 • Piątek:09:00 - 18:00
+48 22 ...
+48 22 445 96 93

Umów spotkanie

METROBIELANY budynek B

adres biura sprzedaży

ul. Nocznickiego 23 Warszawa

Wybierz datę

 • czwartek

  27

  czerwca

 • piątek

  28

  czerwca

 • poniedziałek

  1

  lipca

Zaproponuj inny termin
TK Development
  +48 22 ...
  +48 22 445 96 93

  Umów spotkanie

  METROBIELANY budynek B

  adres biura sprzedaży

  ul. Nocznickiego 23 Warszawa

  Wybierz datę

  • czwartek

   27

   czerwca

  • piątek

   28

   czerwca

  • poniedziałek

   1

   lipca

  Zaproponuj inny termin