METROBIELANY budynek A

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTK Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Zobacz inne etapy inwestycji METROBIELANY budynek A

Najbliższe inwestycje

 • METROBIELANY budynek B

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 25 (8.5 km od centrum Warszawy)
  METROBIELANY budynek B
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 71 m2
  TK Development
 • METROBIELANY budynek C, etap 3

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka 3 (8.5 km od centrum Warszawy)
  METROBIELANY budynek C, etap 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 87 m2
  TK Development
 • Aleja Słowiańska(2.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)
  Aleja Słowiańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 10
  Powierzchnia: 35 - 79 m2
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Opis Inwestycji

OSTATNIE GOTOWE MIESZKANIE !METROBIELANY to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zaprojektowane w taki sposób, aby zadowolić wymagających mieszkańców. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o młodych, dynamicznych osobach, które cenią sobie uroki wielkomiejskiego życia.Bliskość stacji metra MŁOCINY, linii tramwajowych i autobusowych wiodących do centrum Warszawy, niezbędna infrastruktura miejska i handlowo- usługowa oraz liczne tereny zielone w bliskim sąsiedztwie - wszystko to sprawia, że osiedle METROBIELANY zapewnia wygodne mieszkanie we właściwym miejscu.OSIEDLEOsiedle realizowane jest w czterech etapach. W pierwszym etapie został zrealizowany budynek A, liczący 7 i 9 pięter i 136 mieszkań o powierzchni od 36 do 93 m2.Partery budynków przeznaczono na lokale handlowo - usługowe oraz komórki lokatorskie dla właścicieli mieszkań. W budynku A znajduje się 5 lokali handlowo - usługowych o powierzchni od 49 do 90 m2. Poziom -1 oraz -2 to hala garażowa z miejscami postojowymi dla samochodów oraz pomieszczenia na jednoślady.Rozpoczęcie I etapu: 06.2011r, zakończenie: 02.2013rPRAWOMOCNE POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE: 03.2013 r.

Inwestycja METROBIELANY budynek A znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Nocznickiego 23 (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera TK Development.

Inwestycja METROBIELANY budynek A została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji METROBIELANY budynek A pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper TK Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Elewacja
Tynk mineralny malowany farbą silikatową, na parterach lokalnie kamień, rozmieszczenie i kolorystyka zgodnie z projektem.
Stolarka okienna
Stolarka okienna i balkonowa - drewniana malowana na kolor biały, z szybami zespolonymi bezbarwnymi, z nawietrzakami w wybranych oknach lub nawietrzakami w ścianach. Okna na parterze z szybami przeciwwłamaniowymi P4.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań – jednoskrzydłowe wykończone od strony zewnętrznej obłogiem drewnianym lub okleiną drewnopodobną, antywłamaniowe, ościeżnica stalowa malowana, próg drewniany lub systemowy.
Balkony
Posadzki balkonów - płytki gresowe mrozoodporne przeciwpoślizgowe z cokołem do wysokości 15cm. Balustrady balkonowe - Stalowe malowane proszkowo, pochwyt stalowy malowany proszkowo lub ocynkowany; wypełnione szkłem bezpiecznym lub elementami stalowymi malowanymi proszkowo lub wykonane jako pełne i wykończone tynkiem elewacyjnym lub okładziną kamienną lub okładziną drewnopodobną wg Projektu Budowlanego. Przegrody balkonowe i tarasowe - Stelaż stalowy malowany proszkowo w pełnej wysokości kondygnacji, z wypełnieniem z płyt ze szkła bezpiecznego matowego lub płyt systemowych do wysokości 2,4m.
Posadzka
szlichta cementowa
Ściany
Tynki gipsowe kat. III, malowane wstępnie na biało farbą emulsyjną, w pomieszczeniach łazienek i WC - tynk cementowo - wapienny III kat., niemalowane;
Sufity
Tynki gipsowe kat. III, malowane wstępnie na biało farbą emulsyjną.
Parapety zewnętrzne
Okapniki podokienne - Blacha stalowa powlekana.
Parapety wewnętrzne
Konglomerat grubości 3cm.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja C.O. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa.
Ogrzewanie
Centralne z węzła c.o. przyłączone do sieci miejskiej.
Wentylacja
mechaniczna wg Projektu Budowlanego instalacji, w kuchni także wyciągowa zbiorcza do podłączenia okapów kuchennych z zaworem zwrotnym.
Wyposażenie łazienki
Instalacja sanitarna - Doprowadzone pionami z rur z tworzyw sztucznych z rozprowadzeniem po lokalu do strefy montażu przyboru sanitarnego bez białego montażu, podejścia do przyborów bez wkuwania w ścianę.
Wyposażenie kuchni
Instalacja sanitarna - Doprowadzone pionami z rur z tworzyw sztucznych z rozprowadzeniem po lokalu do strefy montażu przyboru sanitarnego bez białego montażu, podejścia do przyborów bez wkuwania w ścianę.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji METROBIELANY budynek A

Osiedle METROBIELANY położone jest przy ulicy Nocznickiego na Bielanach - w zielonej dzielnicy Warszawy, tuż przy stacji metra MŁOCINY. Doskonała infrastruktura komunikacyjna (metro, linie tramwajowe, linie autobusowe) sprawia, iż mieszkańcy będą mieć dogodny dojazd do każdej dzielnicy Warszawy. Bliskość terenów zielonych i lasów umożliwia aktywny wypoczynek i relaks. Sąsiedztwo Lasu Bielańskiego i Lasku Lindego zadowoli najbardziej wymagających amatorów spacerów, joggingu i jazdy na rowerze. W sąsiedztwie osiedla są liczne żłobki, przedszkola, szkoły publiczne i niepubliczne, lokale gastronomiczne, kino, centrum handlowe - pełna infrastruktura miejska zapewniająca komfort i wygodę życia mieszkańców. Powyższy tekst ma charakter informacyjno-marketingowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 150 metrów od inwestycji METROBIELANY budynek A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TOŁSTOJA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji METROBIELANY budynek A znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 450m, Przedszkole Nr 409 w odległości 450m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Salon Optyczny LOOK, w odległości 200 m znajduje się Milkodent, w odległości 300 m znajduje się Gabinet pediatryczny dr Zofia Miłoszewska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się DB, w odległości 150 m znajduje się Sensi Sushi Bemowo, w odległości 250 m znajduje się Mia Famiglia.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Miejsce mocy, w odległości 700 m znajduje się Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk, w odległości 950 m znajduje się Calypso Fitness.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 08.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie