Targowa - Równa seg. BC

Oferta archiwalna

Piła, ul. Równa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Targowa - Równa seg. BC

2 zdjęcia

Targowa - Równa seg. BC

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Targowa - Równa seg. BC znajduje się w Pile, ul. Równa null (3.6 km od centrum Piły), została zrealizowana przez Termopil-Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Targowa - Równa seg. BC została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Targowa - Równa seg. BC nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Termopil-Bud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Piła to miasto znajdujące się w północno-zachodniej Polsce w województwie wielkopolskim oraz siedziba powiatu pilskiego. Położona jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego. Miasto otoczone jest przez bory sosnowe i - ukształtowane przez lodowiec - tereny pagórkowate. Obszary zieloni zajmują ponad połowę powierzchni miasta. W granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody ,,Kuźnik” i otoczone przez rozmaite drzewostany. Piła posiada szereg atrakcji turystycznych. Wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc zaliczane jest Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta. Na terenie Piły funkcjonuje wiele szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także kilka szkół wyższych oraz przedszkoli publicznych.

Komunikacja

Piła jest ważnym węzłem kolejowym, w którym spotyka się sześć linii kolejowych: 18 (Kutno-Piła Gł.), 203 (Tczew-Piła Gł.-Kostrzyn), 354 (Poznań POD-Piła Gł.), 374 (Piła Gł.-Bzowo Goraj), 403 (Piła Północ-Ulikowo) i 405 (Piła Gł.-Ustka). Na terenie miasta znajduje się dworzec kolejowy – Piła Główna oraz trzy przystanki osobowe: Piła Podlasie, Piła Kalina i Piła Leszków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Targowa - Równa seg. BC?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Targowa - Równa seg. BC mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Targowa - Równa seg. BC znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kazimierza Wielkiego/ Widok.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Targowa - Równa seg. BC znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Targowa - Równa seg. BC znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Tęczowa Kraina" w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Kreatywne Wesoła Przygoda w odległości 280 m, Niepubliczna Placówka Oświatowa Medica w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Targowa - Równa seg. BC składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Mila, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Pile

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: