Targowa - Równa seg. BC

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Równa, oferowane bezpośrednio przez Termopil-Bud Sp. z o.o.

Piła, ul. Równa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Targowa - Równa seg. BC

2 zdjęcia

Targowa - Równa seg. BC

Opis Inwestycji

Inwestycja Targowa - Równa seg. BC znajduje się w Pile, ul. Równa (3.6 km od centrum Piły), została zrealizowana przez Termopil-Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Targowa - Równa seg. BC została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Targowa - Równa seg. BC nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Termopil-Bud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piła to miasto znajdujące się w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim, a także siedziba powiatu Pilskiego. Położone na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego. Miasto otoczone jest przez bory sosnowe i - ukształtowane przez lodowiec - tereny pagórkowate. Obszary zieloni zajmują ponad połowę powierzchni miasta. W granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody “Kuźnik” i otoczone przez rozmaite drzewostany. Piła posiada szereg atrakcji turystycznych. Wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc zaliczane jest Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta. Na terenie Piły funkcjonuje: 7 szkół podstawowych, 10 szkół ponadgimnazjalnych, 6 szkół wyższych oraz 17 przedszkoli publicznych.

Komunikacja

Piła jest ważnym węzłem kolejowym, w którym spotyka się sześć linii kolejowych: 18 (Kutno-Piła Gł.), 203 (Tczew-Piła Gł.-Kostrzyn), 354 (Poznań POD-Piła Gł.), 374 (Piła Gł.-Bzowo Goraj), 403 (Piła Północ-Ulikowo) i 405 (Piła Gł.-Ustka). Na terenie miasta znajduje się dworzec kolejowy – Piła Główna oraz trzy przystanki osobowe: Piła Podlasie, Piła Kalina i Piła Leszków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Targowa - Równa seg. BC?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Targowa - Równa seg. BC mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Targowa - Równa seg. BC znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kazimierza Wielkiego/ Widok.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Targowa - Równa seg. BC znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Targowa - Równa seg. BC znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Tęczowa Kraina" w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Kreatywne Wesoła Przygoda w odległości 280 m, Niepubliczna Placówka Oświatowa Medica w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Targowa - Równa seg. BC składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Mila, w odległości 290 m znajduje się Lewiatan, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 22.06.2017
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: