Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Czarna Droga

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czarna Droga, oferowane bezpośrednio przez

Staneck Development

poznański, Plewiska, ul. Czarna Droga 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 788 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Czarna DrogaCzarna Droga

4 zdjęcia

Czarna Droga
Czarna Droga
Czarna Droga
Czarna Droga

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, staw, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Przedsięwzięcie obejmuje budowę budynków z lokalami w zabudowie szeregowej. Skrajne lokale to mieszkania jednopoziomowe: na parterze z ogródkiem, na piętrze z dużym balkonem. Lokale środkowe to mieszkania dwupoziomowe.

Prezentowany lokal o powierzchni 88 m2 to mieszkanie dwupoziomowe z przynależnym ogródkiem o pow. 50 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 37 m2 z wyjściem na ogródek z tarasem, przedsionka 4,6 m2, łazienki z miejscem na prysznic 3,5m2. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie o pow. 10 m2, łazienka 6,7 m2 i komunikacja 5,0 m2

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na terenie osiedla.

Firma Staneck Development lokalnym deweloperem działającym nieprzerwanie na Poznańskim rynku od 2010 roku. Specjalizuje się w budowie domów w podpoznańskich miejscowościach.

Inwestycja Czarna Droga znajduje się w Plewiskach, ul. Czarna Droga 37 (0.8 km od Poznania), została zrealizowana przez Staneck Development.

Inwestycja Czarna Droga została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Czarna Droga nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Staneck Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle powstaje na działce położonej w cichej, spokojnej okolicy z dala od ruchliwej ulicy i innego uciążliwego sąsiedztwa. W najbliższym otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura potrzebna do życia na co dzień, w tym m. in. przystanek autobusowy, Nowy Rynek kompleks handlowo-usługowy (Piotr i Paweł, Rossmann, poczta, gabinety lekarskie, banki, warzywniak). W niewielkiej odległości znajduje się także szkoła podstawowa oraz przedszkole.

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czarna Droga?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czarna Droga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 75 metrów od inwestycji Czarna Droga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Czarna Droga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czarna Droga znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole „Naszych Dzieci” z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 108 m, Misie Tulisie Oddział III w odległości 138 m, szkoła w odległości 447 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Czarna Droga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekolog-położnik Kinga Więznowska-Mączyńska w odległości 576 m, Stomatolog Sławomir Mączyński w odległości 577 m, Seksuolog Jerzy Więznowski w odległości 577 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Czarna Droga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 181 m znajduje się Żabka, w odległości 361 m znajduje się Dino, w odległości 582 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czarna Droga w odległości 431 m znajduje się boisko / kort, w odległości 460 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 466 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.09.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023