Wiślany Mokotów etap III

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ananasowa, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Ananasowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Wiślany Mokotów etap III

2 zdjęcia

Wiślany Mokotów etap III

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kameralnie i sąsiedzko

Takie osiedle to rzadkość. Zaledwie 39 mieszkań w jednym 3-piętrowym budynku (będą trzy – w sumie 117 mieszkań). To zupełnie inna jakość życia – będzie kameralnie, sąsiedzko i przytulnie. O dobrą atmosferę mieszkania będzie więc łatwo. O jakość zaś zadbany my. Eleganckie elewacje w modnych szarościach i beżach, reprezentacyjne hole wejściowe czy w końcu portiernia przy wejściu na osiedle - to wszystko zapewni, spokój i wygodę.

Zielony mech i zioła na dachach

Szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania terenów wewnętrznych. Zasadzimy różnorodne drzewa, krzewy i byliny. Również dachy będą zielone – porośnięte mchem i kwitnącymi ziołami. Architekci krajobrazu zaplanowali eleganckie meble miejskie.

Wybrane elementy małej architektury podkreślone zostaną punktowym oświetleniem. W zieleń wkomponujemy plac dla dzieci w różnym wieku. Pamiętaliśmy o miłośnikach aktywnego wypoczynku – zamontujemy dla nich urządzenia siłowni plenerowej.

Inwestycja Wiślany Mokotów etap III znajduje się na Siekierkach, ul. Ananasowa (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Wiślany Mokotów etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Wiślany Mokotów etap III nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 18 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, recepcja, usługi w budynku, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ulubiona dzielnica warszawiaków Mokotów przyciąga. Bo to dzielnica z tradycjami, coraz ładniejsza i z roku na rok bardziej przyjazna. Wciąż się rozwija – powstają nowe kwartały miejskiej zabudowy, jak przy ul. Bluszczańskiej. Ludzie chcą tu mieszkać, gdyż blisko stąd do centrum, Łazienek czy na tereny sportowe Agrykoli. Atutem miejsca są także tereny zielone nad Wisłą oraz park na Kopcu Powstania Warszawskiego. Łatwo i szybko można się stąd dostać do galerii na Sadybie. Z kolei bliskość Wisłostrady zapewnia dogodny dojazd w kierunku południowym i północnym. Wyjście na starówkę czy na pokaz fontann na Podzamczu nie będzie żadnym problemem. Dynamicznie i z nową infrastrukturą Mieszkańcy Wiślanego Mokotowa zamieszkają w szybko rozwijającym się rejonie i z czasem będą mieli do dyspozycji kompleksowo urządzoną infrastrukturę. Równolegle z budową Wiślanego Mokotowa Budimex Nieruchomości oddaje do użytku kolejne fragmenty ulic miejskich. Powstają też ogólnodostępne miejsca postojowe. Przy III etapie wybudujemy z kolei spory odcinek ul. Ananasowej - nową jezdnię, chodniki i latarnie. Do już działających sklepów i punktów usługowych dołączą kolejne, które powstaną na parterze budynku. Z kolei miasto rozpoczyna budowę al. Polski Walczącej (Czerniakowskiej bis), która ma się stać główną ulicą Siekierek.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiślany Mokotów etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiślany Mokotów etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Wiślany Mokotów etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Batalionu AK "Bałtyk" 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiślany Mokotów etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Zośka, w odległości 200 m znajduje się Mini Delikatesy, w odległości 200 m znajduje się Piekarnia "Grzybki".

Data publikacji: 07.12.2016
Data aktualizacji: 05.11.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: