Nowe Bródno

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Syrokomli/Ogińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa "BRÓDNO"

Warszawa, Bródno, ul. Syrokomli/Ogińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe BródnoNowe Bródno

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zapraszamy do złożenia wizyty w biurze Zarządu Spółdzielni.

ul. Krasnobrodzka 11, pok. 21.

Tel. +48 22 510 05 29

Inwestycja Nowe Bródno znajduje się na Bródnie, ul. Syrokomli/Ogińskiego (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa "BRÓDNO".

Inwestycja Nowe Bródno została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowe Bródno nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Spółdzielnia Mieszkaniowa "BRÓDNO" przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Bródno?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Bródno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 920 metrów od inwestycji Nowe Bródno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Bródno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bródno znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w odległości 0 m, Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek w odległości 126 m, przedszkole w odległości 126 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Bródno jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa w odległości 494 m, Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 596 m, Laser Dent Targówek w odległości 834 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Bródno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 87 m znajduje się Żabka, w odległości 171 m znajduje się Delikatesy "5", w odległości 183 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bródno w odległości 16 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 18 m znajduje się boisko / kort, w odległości 446 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: