Gerberowa

14 zdjęć

Gerberowa
Gerberowa
Gerberowa
Gerberowa

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Gerberowa dostępne są 4 oferty

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 275 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne (możliwość wykonania drugiego miejsca parkingowego przed domem na własnym terenie) oraz garaż w bryle budynku (ujęty w cenie domu).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 4 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

149 m².

Ceny domów:

 • kształtują się w zakresie od 1 850 000 do 1 950 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 434 do 13 106 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

podpisanie umowy rezerwacyjnej oraz wpłata 10 000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Gerberowa, to kameralne osiedle składające się z energooszczędnych domów dwulokalowych, zlokalizowanych na południu Wrocławia, w samym centrum prestiżowych Wojszyc. Domy zaprojektowano nadając każdemu z nich indywidualny charakter, inspiracją w procesie tworzenia były proste formy modernistyczne oraz architektura Werkbundu. Komfortowe rozwiązania funkcjonalne w połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi, dużymi przeszkleniami i najwyższej klasy materiałami tworzą unikalną przestrzeń do życia.

Każdy z domów posiada 150 m² starannie przemyślanej powierzchni, obejmującej dwie kondygnacje mieszkalne. Modernistyczna bryła obiektu, charakteryzująca się płaskim dachem, pozwoliła na uzyskanie pełnej funkcjonalności powierzchni piętra. Z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, możliwa jest swobodna aranżacja pomieszczeń piętra, gdzie praktycznie wszystkie ściany wewnętrzne można przebudować lub usunąć.

Inwestycja Gerberowa znajduje się na Wojszycach, ul. Gerberowa 4-6BC (5.7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez SolidEstate.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Gerberowa w sprzedaży są 4 nowe domy o powierzchni 149 metrów kwadratowych , w cenie od 1 850 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców SolidEstate przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji wśród istniejącej tkanki miejskiej sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla życia całej rodziny. Bliskość centrum, głównych węzłów komunikacyjnych, szerokiej gamy usług oraz szkoły i przedszkola doceni każdy z domowników.

Szkoła Podstawowa — 350m

Przedszkole — 650 m

Poczta Polska — 1200 m

Szpital — 2200 m

Dworzec Główny PKP — 4900 m

Plac Dominikański — 6100 m

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gerberowa?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gerberowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Gerberowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ołtaszyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gerberowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gerberowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno -Przedszkolny Nr 6 w odległości 190 m, Przedszkole Nr 29 w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa Nr 34 w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gerberowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Lidl, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gerberowa w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.03.2022
Data aktualizacji: 17.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Wojszycach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: