Gerberowa

Domy na sprzedaż ul. Gerberowa, oferowane bezpośrednio przez SolidEstate

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Gerberowa 4-6BC
Ceny od: 12 434 zł brutto/m2
Gerberowa

14 zdjęć

Gerberowa
Gerberowa
Gerberowa
Gerberowa

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Gerberowa dostępnych jest 11 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Opis Inwestycji

Gerberowa, to kameralne osiedle składające się z energooszczędnych domów dwulokalowych, zlokalizowanych na południu Wrocławia, w samym centrum prestiżowych Wojszyc. Domy zaprojektowano nadając każdemu z nich indywidualny charakter, inspiracją w procesie tworzenia były proste formy modernistyczne oraz architektura Werkbundu. Komfortowe rozwiązania funkcjonalne w połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi, dużymi przeszkleniami i najwyższej klasy materiałami tworzą unikalną przestrzeń do życia.

Każdy z domów posiada 150 m² starannie przemyślanej powierzchni, obejmującej dwie kondygnacje mieszkalne. Modernistyczna bryła obiektu, charakteryzująca się płaskim dachem, pozwoliła na uzyskanie pełnej funkcjonalności powierzchni piętra. Z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, możliwa jest swobodna aranżacja pomieszczeń piętra, gdzie praktycznie wszystkie ściany wewnętrzne można przebudować lub usunąć.

Inwestycja Gerberowa znajduje się na Wojszycach, ul. Gerberowa 4-6BC (5.7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez SolidEstate.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Gerberowa w sprzedaży jest 11 nowych domów o powierzchni 149 metrów kwadratowych, w cenie od 1 850 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 5-pokojowe o powierzchni 149 m2 w cenie od 1 850 000 zł (11 domów)

Dla przyszłych mieszkańców SolidEstate przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne (możliwość wykonania drugiego miejsca parkingowego przed domem na własnym terenie) oraz garaż w bryle budynku (ujęty w cenie domu).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 11 domów bliźniaków.
Powierzchnie domów:
149 m².
Powierzchnie działek:
od 320 do 419 m².
Ceny domów:
 • kształtują się w zakresie od 1 850 000 do 1 940 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 434 do 13 039 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
podpisanie umowy rezerwacyjnej oraz wpłata 10 000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji wśród istniejącej tkanki miejskiej sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla życia całej rodziny. Bliskość centrum, głównych węzłów komunikacyjnych, szerokiej gamy usług oraz szkoły i przedszkola doceni każdy z domowników. Szkoła Podstawowa — 350m Przedszkole — 650 m Poczta Polska — 1200 m Szpital — 2200 m Dworzec Główny PKP — 4900 m Plac Dominikański — 6100 m

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gerberowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gerberowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Gerberowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ołtaszyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gerberowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gerberowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno -Przedszkolny Nr 6 w odległości 190 m, Przedszkole Nr 29 w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa Nr 34 w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gerberowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Lidl, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gerberowa w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.03.2022
Data aktualizacji: 07.06.2022
SolidEstate logo

SolidEstate

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Pigwowa 23/2, 52-210 Wrocław

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: