Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Kaktusowa - etap 2

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Kaktusowa, oferowane bezpośrednio przez

Sokołowscy Nieruchomości

Białystok, ul. Kaktusowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Kaktusowa - etap 2Osiedle Kaktusowa - etap 2

3 zdjęcia

Osiedle Kaktusowa - etap 2
Osiedle Kaktusowa - etap 2
Osiedle Kaktusowa - etap 2
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 36 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

kocioł gazowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla KAKTUSOWA. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane bryłą i wyglądem do rozpoczętego w lipcu 2021 roku projektu stanowić z nim będą integralną całość.

Osiedle KAKTUSOWA jest zlokalizowane przy ulicy Kaktusowej w południowo-zachodniej części Białegostoku - na osiedlu Dojlidy Górne. Jest to w kameralna część miasta charakteryzująca się niską zabudową jednorodzinną otoczoną łąkami i lasami.

Wpasowując się w otoczenie drugi tetap inwestycji składa się z 9 nowoczesnych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie, oferujących 36 mieszkań o powierzchni 69,6 i 70,51 m2.

W projekcie każdej z nieruchomości na sprzedaż uwzględniono:

- dwa poziomy zabudowy, przywodzące na myśl rozkład domu jednorodzinnego z wyraźnym podziałem na ogólnodostępną przestrzeń na dole oraz zamkniętą na górze,

- własny ogród, oddzielony od pozostałych, pozwalający na swobodny dostęp do rekreacji na świeżym powietrzu oraz relaksu w prywatnej ostoi,

- miejsce postojowe

Usiądź wygodnie w fotelu i rozgość się w swoich nowych progach. Postaw na kameralne osiedle KAKTUSOWA w otoczeniu zieleni i każdego dnia ciesz się spokojem. Oddawaj się błogim chwilom relaksu wśród natury i skutecznie poprawiaj swoje samopoczucie każdego dnia. Zobacz, że możesz zostawić wielkomiejski zgiełk daleko za sobą, nie rezygnując jednocześnie z mieszkania w sercu największej aglomeracji województwa podlaskiego. Bądź bliżej natury, ciesząc się równocześnie pełnią dostępu do bogatej infrastruktury miejskiej. Pomyśl o wysokiej jakości, funkcjonalnym układzie dwupoziomowej zabudowy oraz wszechstronnie dogodnej lokalizacji, które oferujemy. Pamiętaj, że inwestujesz w nieruchomość, która ma posłużyć Tobie i Twoim bliskim jeszcze przez długie lata.

Jeśli zastanawiasz się, co jest dla Ciebie i Twoich najbliższych niezbędne do szczęśliwego życia - już dłużej nie musisz. Nowoczesne domy w dwupoziomowej zabudowie mieszkaniowej są odpowiedzią na każdą Twoją potrzebę.

Odkryj miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nie wybieraj między prawdziwie wielkomiejskim stylem życia, a sielską enklawą ciszy i spokoju zlokalizowaną na przedmieściach miasta, Zobacz, co oferujemy i przekonaj się, że połączenie tradycyjnej estetyki z nowoczesnym wzornictwem i ponadczasową funkcjonalnością to recepta na prawdziwe wyzwania XXI wieku.

Inwestycja Osiedle Kaktusowa - etap 2 znajduje się w Białymstoku, ul. Kaktusowa (5.9 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez Sokołowscy Nieruchomości.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 36 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kaktusowa - etap 2 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sokołowscy Nieruchomości przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kaktusowa - etap 2?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kaktusowa - etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 207 metrów od inwestycji Osiedle Kaktusowa - etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brzoskwiniowa/Daliowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kaktusowa - etap 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kaktusowa - etap 2 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 81 w odległości 156 m, przedszkole w odległości 195 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kaktusowa - etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 276 m znajduje się Topi Market, w odległości 905 m znajduje się Rodzinny Supermarket.

Data publikacji: 31.08.2023
Data aktualizacji: 10.06.2024

Oferty w Białymstoku

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023