Osiedle Kaktusowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kaktusowa, oferowane bezpośrednio przez

Sokołowscy Nieruchomości

Białystok, ul. Kaktusowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle KaktusowaOsiedle Kaktusowa

6 zdjęć

Osiedle Kaktusowa
Osiedle Kaktusowa
Osiedle Kaktusowa
Osiedle Kaktusowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 24 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Kocioł gazowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Prezentujemy efekt naszej wielomiesięcznej, ciężkiej pracy - pierwszy etap budowy kameralnego osiedla KAKTUSOWA o łącznej powierzchni blisko 1,5 ha. Osiedle KAKTUSOWA zlokalizowane jest przy ulicy Kaktusowej na obrzeżach Białegostoku w urokliwej, dzielnicy miasta - Dojlidy Górne. Nowoczesne budownictwo w niskiej zabudowie, składające się z 7 budynków mieszkalnych, oferujące 24 lokale użytkowe:

• dom jednorodzinny o powierzchni 145 m2,

• bliźniak z 3 niezależnymi mieszkaniami o powierzchni od 85 m2,

• 5 budynków w zabudowie szeregowej z 20 niezależnymi mieszkaniami o powierzchni od 69 m2.

W projekcie każdej z nieruchomości na sprzedaż uwzględniono:

• dwa poziomy zabudowy, przywodzące na myśl rozkład domu jednorodzinnego z wyraźnym podziałem na ogólnodostępną przestrzeń na dole oraz zamkniętą na górze,

• własny ogród, oddzielony od pozostałych, pozwalający na swobodny dostęp do rekreacji na świeżym powietrzu oraz relaksu w prywatnej ostoi,

• miejsce postojowe lub garaż wraz z dogodnym, szerokim dojazdem oraz placem manewrowym, pozwalającym na wygodny wjazd oraz wyjazd z posesji.

Usiądź wygodnie w fotelu i rozgość się w swoich nowych progach. Postaw na kameralne osiedle KAKTUSOWA w otoczeniu zieleni i każdego dnia ciesz się spokojem. Oddawaj się błogim chwilom relaksu wśród natury i skutecznie poprawiaj swoje samopoczucie każdego dnia. Zobacz, że możesz zostawić wielkomiejski zgiełk daleko za sobą, nie rezygnując jednocześnie z mieszkania w sercu największej aglomeracji województwa podlaskiego. Bądź bliżej natury, ciesząc się równocześnie pełnią dostępu do bogatej infrastruktury miejskiej. Pomyśl o wysokiej jakości, funkcjonalnym układzie dwupoziomowej zabudowy oraz wszechstronnie dogodnej lokalizacji, które oferujemy. Pamiętaj, że inwestujesz w nieruchomość, która ma posłużyć Tobie i Twoim bliskim jeszcze przez długie lata.

Jeśli zastanawiasz się, co jest dla Ciebie i Twoich najbliższych niezbędne do szczęśliwego życia - już dłużej nie musisz. Nowoczesne domy w zróżnicowanej zabudowie mieszkaniowej są odpowiedzią na każdą Twoją potrzebę. To Ty wybierasz, czy zamieszkasz w samodzielnym domu jednorodzinnym, jednym z 3 niezależnych mieszkań w zabudowie bliźniaczej, czy jednym z 20 niezależnych mieszkań w zabudowie szeregowej.

Odkryj miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nie wybieraj między prawdziwie wielkomiejskim stylem życia, a sielską enklawą ciszy i spokoju zlokalizowaną na przedmieściach miasta, Zobacz, co oferujemy i przekonaj się, że połączenie tradycyjnej estetyki z nowoczesnym wzornictwem i ponadczasową funkcjonalnością to recepta na prawdziwe wyzwania XXI wieku.

Inwestycja Osiedle Kaktusowa znajduje się w Białymstoku, ul. Kaktusowa (5.9 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Sokołowscy Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Kaktusowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kaktusowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sokołowscy Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Osiedle KAKTUSOWA zlokalizowane jest przy ulicy Kaktusowej na osiedlu Dolidy Górne w południowo-wschodniej części Białegostoku. Otoczenie niską, jednorodzinną zabudową podkreśla kameralną atmosferę tego miejsca. Z kolei bliskość lasów i łąk pozwala na ciągłe obcowanie z naturą.

W najbliższej okolicy znajdują się między innymi:

• sklep spożywczy - 350 m

• przedszkole samorządowe - 400 m

• przystanek autobusowy - 500 m

• las - 500 m

W zaledwie kilka minut jazdy samochodem można dotrzeć do:

• szkoły podstawowej,

• kościoła,

• placu zabaw,

• paczkomatu,

• przedszkola prywatnego,

• licznych punktów usługowych.

Ścisłe centrum Białegostoku znajduje się w odległości 10 minut jazdy samochodem.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kaktusowa?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kaktusowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 236 metrów od inwestycji Osiedle Kaktusowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brzoskwiniowa/Daliowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kaktusowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kaktusowa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe Nr 81 w odległości 155 m, przedszkole w odległości 185 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kaktusowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 322 m znajduje się Topi Market.

Data publikacji: 19.08.2021
Data aktualizacji: 05.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: