Osiedle Tuleckie

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŚniadecki Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 329 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Tuleckie

Inwestycja Osiedle Tuleckie to wyjątkowa propozycja Śniadecki Development, obejmująca budowę domów parterowych z antresolą, które powstaną w podpoznańskim Gowarzewie.Budynki zaprojektowane są w nowoczesnej stylistyce, wpisują się w najnowsze trendy w architekturze podmiejskich aglomeracji, a przede wszystkim powstają z nastawieniem na jak największy komfort przyszłych mieszkańców. Prosta bryła skrywa ciekawą powierzchnię użytkową, która sprosta wszystkim potrzebom życia współczesnej rodziny. Wnętrze zostało podzielone na spójne strefy, zapewniając użytkownikom maksymalną wygodę użytkowania domu. Ponadprzeciętna wysokość pomieszczeń, antresola, możliwość adaptacji przestrzeni poddasza na pokój mieszkalny to tylko kilka z wielu atutów wyróżniających markę Śniadecki na tle innych inwestycji deweloperskich. Marzenia o przestronnym domu dzięki naszej ofercie nabierają realnego kształtu.Powierzchnia poddasza może być w dowolnym momencie- przy urządzaniu lub w przyszłości zagospodarowana.Dzięki uniwersalnemu projektowi istnieje możliwość dopasowania przestrzeni pod indywidualne potrzeby klienta. Każdy z domów stoi na osobnej działce geodezyjnej w otoczeniu terenów zielonych.

Inwestycja Osiedle Tuleckie znajduje się w Tulcach, ul. Tulecka (1 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Śniadecki Development.

Inwestycja Osiedle Tuleckie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tuleckie pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 120 metrów kwadratowych w cenie od 399 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Śniadecki Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
drewniana konstrukcja dachu, ocieplenie z wełny mineralnej grubości 20cm, wykończenie dachówką betonową w kolorze grafitowym
Stolarka okienna
trzyszybowe 6-komorowe PCV U=0,9 W/m2xK; kolorystyka- od wewnątrz kolor biały, od zewnętrz okleina w kolorze złoty dąb lub antracyt, parapety zewnętrzne aluminiowe
Drzwi zewnętrzne
typu premium z wkładką antywłamaniowąw kolorze stolarki okiennej, wewnątrz lokalu nieobrobione otwory drzwiowe
Instalacje
wodno-kanalizacyjna (bezodpływowy zbiornik na nieczystości, ujęcie wody ogrodowej) – podłączenie do kanalizacji sanitarnej po oddaniu do użytku projektowanej sieci kanalizacji sanitarnej; instalacja gazowa; instalacja elektryczna i teletechniczna (wyprowadzony przewód zasilania dla bramy i furtki, dzwonek do drzwi, oświetlenie zewnętrzne nad wejściem)
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Tuleckie

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tuleckie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Tuleckie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tulce Szkoła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tuleckie znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Tulcach w odległości 30 m, Przedszkole w odległości 30 m, Szkoła Podstawowa w odległości 30 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tuleckie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tuleckie w odległości 20 m znajduje się Hala Sportowa w Tulcach, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 13.08.2019

Data aktualizacji: 14.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie