Apartamenty Kąkolewo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŚmigielski Group

Ceny od: 3 436 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kąkolewo dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B2.0
3
64 m²
Parter
219 900 zł3 436 zł/m²
B2.1
3
57,2 m²
1
219 900 zł3 844 zł/m²

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu apartamenty z działkami w promocyjnych cenach. Budowane w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy mieszkania na sprzedaż znajdujące się na nowo powstającym osiedlu domków w Kąkolewie, ul. Morelowa. Osiedle położone jest w pięknej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasów. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, kościół, supermarket i boisko sportowe. Jest to więc idealny kompromis dla osób, które pragną ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennych wygód i tracić mnóstwa czasu na dojazdy.Oferowane przez Śmigielski Group mieszkania na sprzedaż mieszczą się w kameralnych, dwukondygnacyjnych domach. Każdy budynek to jedynie cztery mieszkania – dwa na piętrze i dwa na parterze. Do każdego apartamentu przynależy 150 m2 działki oraz osobne wejście. Lokale na parterze posiadają taras, a te na piętrze balkon. Oferujemy również domy w zabudowie bliźniaczej w Kąkolewie, w których dostępne są nieruchomości składające się z parteru, poddasza użytkowego oraz strychu. Tak kameralna zabudowa pozwala cieszyć się wszystkimi urokami życia we własnym domu, zapewniając wysoki poziom komfortu i prywatności. Jednocześnie obecność sąsiadów gwarantuje niższe koszty utrzymania budynku oraz wyższy poziom bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Inwestycja Apartamenty Kąkolewo znajduje się w Kąkolewie, ul. Morelowa (4.6 km od Leszna), jest realizowana przez dewelopera Śmigielski Group.

Inwestycja Apartamenty Kąkolewo jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kąkolewo pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 57 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 3 436 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 64 m2 w cenie od 219 900 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Śmigielski Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
I Standard wykończenia wraz z działką : 219 900zł brutto ławy fundamentowe zbrojone stalą – beton B20 ściany fundamentowe bloczki betonowe M6+ styropian Aqua (gr 10cm) przyłącza elektryczne i wodno-kanalizacyjne doprowadzone do budynku ściany konstrukcyjne zewnętrzne Pustak ceramiczny (gr 24 cm) + ocieplenie styropian (gr 15cm) strop gęstożebrowy TERIVA ścianki wewnętrzne z pustaka ceramicznego (gr 12 cm) zgodnie z projektem konstrukcja dachu – dachówka – kolor antracyt system rynnowy najnowszej technologii bez okapowy stolarka okienna PCV profil VEKA z pakietem dwuszybowym w okleinach kolor antracyt z zewnątrz rolety zewnętrzne nadstawne PORTOS w kolorze antracyt (ocieplane) podnoszone ręcznie elewacja zewnętrzna w kolorze AKRES PUC parapety wewnętrzne MDF w kolorze białym wylana pierwsza posadzka z wyprowadzonymi przyłączami wodno – kanalizacyjnymi posadzka końcowa betonowa wykonywana maszynowo z ociepleniem styropianem tynki wewnętrzne cementowo-wapienne nakładane mechanicznie zacierane na mokro nie malowane rozprowadzenie instalacji elektrycznej (bez włączników i lamp) zgodnie z projektem rozprowadzenie instalacji wodnej i grzewczej wykonanej w technologii Alupex Wagin bez grzejników i pieca gazowego zgodnie z projektem instalacja kominowa- przewód kominowy z rurą ceramiczną i trójnikiem przygotowanym do podłączenia wkładu kominowego wraz zewnętrzna czerpią powietrza II standard wykończenia podwyższony – cena 10 000 zł brutto okna z pakietem trzy szybowym profil VEKA Perfect Line o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,6 rolety okienne z napędem elektrycznym drzwi wejściowe GERDA w okleinie antracyt (ocieplane) wraz z progiem i ościeżnicą termo brama garażowa HORMAN w kolorze antracyt (ocieplana) podnoszona ręcznie lub okno + roleta mechaniczne wyrównanie działki, III standard wykończenia stan deweloperski Plus – dopłata 10 000zł W PROMOCJI 5000 zł instalacja wodna i grzewcza wyposażona w piec kondensacyjny dwufunkcyjny o mocy grzewczej 24KW z zamkniętą komorą spalania, wraz z podłączeniem i uruchomieniem Serwisanta grzejniki stalowe ogrzewanie podłogowe w łazienkach i wiatrołapie bezprzewodowy sterownik pieca gazowego z cyklem tygodniowym Za dopłatą: taras z kostki betonowej (gr. 6 cm) o wymiarach 2×5 m dodatkowe przyłącze wody ogrodowej odprowadzenie wody deszczowej za pomocą rur drenarskich, kostka na szerokości podjazdu i wejściu do domu zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu ogrodzenie działki
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 57 do 64 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 219 900 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 436 do 3 844 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Kąkolewo

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski. Miasto Poznań jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Jest to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

Data publikacji: 16.04.2019

Data aktualizacji: 16.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie