Apartamenty Kąkolewo

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŚmigielski Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu apartamenty z działkami w promocyjnych cenach. Budowane w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy mieszkania na sprzedaż znajdujące się na nowo powstającym osiedlu domków w Kąkolewie, ul. Morelowa. Osiedle położone jest w pięknej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasów. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, kościół, supermarket i boisko sportowe. Jest to więc idealny kompromis dla osób, które pragną ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie nie chcą rezygnować z codziennych wygód i tracić mnóstwa czasu na dojazdy.Oferowane przez Śmigielski Group mieszkania na sprzedaż mieszczą się w kameralnych, dwukondygnacyjnych domach. Każdy budynek to jedynie cztery mieszkania – dwa na piętrze i dwa na parterze. Do każdego apartamentu przynależy 150 m2 działki oraz osobne wejście. Lokale na parterze posiadają taras, a te na piętrze balkon. Oferujemy również domy w zabudowie bliźniaczej w Kąkolewie, w których dostępne są nieruchomości składające się z parteru, poddasza użytkowego oraz strychu. Tak kameralna zabudowa pozwala cieszyć się wszystkimi urokami życia we własnym domu, zapewniając wysoki poziom komfortu i prywatności. Jednocześnie obecność sąsiadów gwarantuje niższe koszty utrzymania budynku oraz wyższy poziom bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Inwestycja Apartamenty Kąkolewo znajduje się w Kąkolewie, ul. Morelowa (4.6 km od Leszna), została zrealizowana przez dewelopera Śmigielski Group.

Inwestycja Apartamenty Kąkolewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kąkolewo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 3 436 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Śmigielski Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
I Standard wykończenia wraz z działką : 219 900zł brutto ławy fundamentowe zbrojone stalą – beton B20 ściany fundamentowe bloczki betonowe M6+ styropian Aqua (gr 10cm) przyłącza elektryczne i wodno-kanalizacyjne doprowadzone do budynku ściany konstrukcyjne zewnętrzne Pustak ceramiczny (gr 24 cm) + ocieplenie styropian (gr 15cm) strop gęstożebrowy TERIVA ścianki wewnętrzne z pustaka ceramicznego (gr 12 cm) zgodnie z projektem konstrukcja dachu – dachówka – kolor antracyt system rynnowy najnowszej technologii bez okapowy stolarka okienna PCV profil VEKA z pakietem dwuszybowym w okleinach kolor antracyt z zewnątrz rolety zewnętrzne nadstawne PORTOS w kolorze antracyt (ocieplane) podnoszone ręcznie elewacja zewnętrzna w kolorze AKRES PUC parapety wewnętrzne MDF w kolorze białym wylana pierwsza posadzka z wyprowadzonymi przyłączami wodno – kanalizacyjnymi posadzka końcowa betonowa wykonywana maszynowo z ociepleniem styropianem tynki wewnętrzne cementowo-wapienne nakładane mechanicznie zacierane na mokro nie malowane rozprowadzenie instalacji elektrycznej (bez włączników i lamp) zgodnie z projektem rozprowadzenie instalacji wodnej i grzewczej wykonanej w technologii Alupex Wagin bez grzejników i pieca gazowego zgodnie z projektem instalacja kominowa- przewód kominowy z rurą ceramiczną i trójnikiem przygotowanym do podłączenia wkładu kominowego wraz zewnętrzna czerpią powietrza II standard wykończenia podwyższony – cena 10 000 zł brutto okna z pakietem trzy szybowym profil VEKA Perfect Line o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,6 rolety okienne z napędem elektrycznym drzwi wejściowe GERDA w okleinie antracyt (ocieplane) wraz z progiem i ościeżnicą termo brama garażowa HORMAN w kolorze antracyt (ocieplana) podnoszona ręcznie lub okno + roleta mechaniczne wyrównanie działki, III standard wykończenia stan deweloperski Plus – dopłata 10 000zł W PROMOCJI 5000 zł instalacja wodna i grzewcza wyposażona w piec kondensacyjny dwufunkcyjny o mocy grzewczej 24KW z zamkniętą komorą spalania, wraz z podłączeniem i uruchomieniem Serwisanta grzejniki stalowe ogrzewanie podłogowe w łazienkach i wiatrołapie bezprzewodowy sterownik pieca gazowego z cyklem tygodniowym Za dopłatą: taras z kostki betonowej (gr. 6 cm) o wymiarach 2×5 m dodatkowe przyłącze wody ogrodowej odprowadzenie wody deszczowej za pomocą rur drenarskich, kostka na szerokości podjazdu i wejściu do domu zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu ogrodzenie działki
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Kąkolewo

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski. Miasto Poznań jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Jest to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

Data publikacji: 16.04.2019

Data aktualizacji: 23.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie