Nova Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sławbud

warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Kościelna Droga/Wiślana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Nova Park

4 zdjęcia

Nova Park
Nova Park
Nova Park
Nova Park

Najbliższe inwestycje

 • Wiślana Kępa
  od: 3 883 zł/m2

  Open Two Sp. z o.o. Sp.k.

 • Osada Brzegowa

  Osada Brzegowa

 • Forest Homes

  RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Segmenty - lokale w Łomiankach o powierzchni 80 m² z możliwością zagospodarowania dodatkowej powierzchni poddasza z działką. Osiedle położone w sąsiedztwie niskiej zabudowy wkomponowane w otaczającą zieleń.

Inwestycja Nova Park, jest kontynuacją osiedla Bukowy Park i powstaje w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie Klientów.

Segmenty są budynkami mieszkalnymi w zabudowie bliźniaczej. W bryle jednego budynku znajdują się dwa segmenty. Funkcje każdego z nich rozmieszczono na dwóch kondygnacjach. Do każdego segmentu przynależy działka - ogrodzona wraz z bramą i furtką. Teren działki został zagospodarowany w zakresie ogródka, tarasu oraz miejsc parkingowych i dojścia do budynku.

Parter każdego z domów wypełnia część dzienna składająca się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano toaletę. Otwarta klatka schodowa prowadzi na piętro gdzie zaprojektowano strefę wypoczynkową: trzy sypialnie oraz dostępną z przedpokoju łazienkę.

Atuty budynków i osiedla:

- Alternatywa dla mieszkania w bloku

- Solidne materiały i ocieplenie

- Energooszczędna technologia budowy

- Obniżone koszty utrzymania budynku

- Przyłącze wodno-kanalizacyjne z sieci miejskiej

- Kameralna zabudowa

- Własny ogródek

- Zielona okolica

Inwestycja Nova Park znajduje się w Łomiankach Dolnych, ul. Kościelna Droga/Wiślana (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sławbud.

Inwestycja Nova Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów w tym 31 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Nova Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 79 metrów kwadratowych w cenie od 421 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sławbud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 265 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
PAKIET SILVER PARTER+PIĘTRO WYKOŃCZONE DO STANU DEWELOPERSKIEGO PODDASZE BEZ WYKOŃCZENIA, OCIEPLONE. Energooszczędne budownictwo: budynek wybudowany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła oraz zapotrzebowanie na energię: ściany Porotherm Dryfix, izolacja styropian grafitowy 20 cm, izolacja posadzek 20 cm, okna trzyszybowe firmy Schüco. PAKIET GOLD PARTER+PIĘTRO WYKOŃCZONE DO STANU DEWELOPERSKIEGO PODDASZE BEZ WYKOŃCZENIA, OCIEPLONE. Energooszczędne budownictwo: budynek wybudowany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła oraz zapotrzebowanie na energię: ściany Porotherm Dryfix, izolacja styropian grafitowy 20 cm, izolacja posadzek 20 cm, okna trzyszybowe firmy Schüco + energooszczędny piec kondensacyjny, grzejniki.

Konstrukcja budynku

- fundamenty żelbetowe, - ściany ceramiczne „Porotherm”, - stropy monolityczne żelbetowe

Dach

- pokrycie dachu blacha panel na rąbek

Instalacje

- elektryczne - alarmowe - hydrauliczne - przyłącze gazowe - wodociąg - kanalizacja

Ogrzewanie

- C.O.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

REKREACJA - idealne miejsce na stworzenie spokojnego domu, spacery, jogging lub wycieczki rowerowe. DOGODNY DOJAZD - lokalizacja pozwalająca w rozsądnym czasie dojechać do centrum Warszawy - samochodem, lub autobusami Komunikacji Miejskiej Łomianki. WYGODA - w Łomiankach działają centra handlowe, szkoły, przedszkola i ośrodki zdrowia, pozwalające na wygodne, codzienne funkcjonowanie.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Park w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.06.2017
Data aktualizacji: 27.02.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: