Aleja Chopina II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Aleja Chopina, oferowane bezpośrednio przez Sławbud

Łomianki, Aleja Chopina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Aleja Chopina II

5 zdjęć

Aleja Chopina II
Aleja Chopina II
Aleja Chopina II
Aleja Chopina II

Najbliższe inwestycje

 • Osada Brzegowa

  Osada Brzegowa

  Osada Brzegowa

  Dom Kiełpin, warszawski zachodni
  ul. Brzegowa
  1.9 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 88 m2
  • Domów: 16
  • Pokoje: 4
 • Zielony Tarchomin
  od: 6 970 zł/m2

  Zielony Tarchomin

  Capitis Development

  Dom Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Kępa Tarchomińska 4
  14 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 105-122 m2
  • Domów: 12
  • Pokoje: 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Opis Inwestycji

OSIEDLE “ALEJA CHOPINA II” – 16 domów jednorodzinnych w zabudowie BLIŹNIACZEJ położonych przy ulicy Fryderyka Chopina w Łomiankach Dolnych.

Domy zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach z atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładam wnętrz oraz garażem. Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej, z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości pustaków i cegieł ceramicznych oraz pokryciem dachu – dachówką ceramiczną.

Oferujemy wykończenie budynku do stanu developerskiego wewnątrz. Z każdym z Klientów przeprowadzamy indywidualne uzgodnienia dotyczące szczegółów wykonania lokalu, min: położenia ścian działowych, rozkładu poszczególnych instalacji, wykonania instalacji dodatkowych.

Tak przygotowany program umożliwia NASZYM KLIENTOM aranżację wnętrza według własnego uznania

Sprzedaż następuje w stanie wykończonym kompletnie z zewnątrz wraz z podłączonymi mediami: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne.

Każda działka posiada indywidualną bramę, furtkę i ogrodzenie, które pozwoli na zachowanie prywatności, a inne elementy infrastruktury zewnętrznej, tj podjazdy, chodniki i ponad 30 metrowy taras podwyższą komfort mieszkania.

Gmina Łomianki odznacza się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi, turystycznymi i rekreacyjnymi: Starorzecze Wisły, Puszcza Kampinoska, Jezioro Dziekanowskie i Kiełpińskie, liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej, centrum sportowe z basenem, pola golfowe, szkoły jazdy konnej, korty tenisowe, które spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym wypoczynkiem. Lokalizacja Osiedla umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów oraz rozmaitych punktów usługowych. Szybki dojazd z Osiedla do odległego o 12 km centrum Warszawy umożliwia dobrze rozwinięta komunikacja miejska dojeżdżająca do stacji metra Młociny.

ZAKRES I CENA WYKOŃCZENIA WNĘTRZA inst. elektryczne i alarmowe, inst. hydrauliczne i c.o., piec c.o. i grzejniki, centralny odkurzacz, tynki gipsowe, izolacje i szlichty, sufit podwieszany (zgodnie z projektem) – 100 000,00 brutto

INFRASTRUKTURA ZEWNĘTRZNA przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, ogrodzenie, zbiornik asenizacyjny, studnie chłonne, kostka betonowa

STANDARD WYKONANIA Budynki wykonane w technologii tradycyjnej:fundamenty żelbetowe, ściany ceramiczne „Porotherm” ocieplone styropianem 14cm, strop monolityczny żelbetowy, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu dachówką, okna PCV firmy Schüco, drzwi wejściowe drewniane, bramy garażowe sekcyjne firmy Wiśniowski.

Dodatkowo w ramach ceny – poddasze o powierzchni 50 – 80 m2

Inwestycja Aleja Chopina II znajduje się w Łomiankach (1.6 km od Warszawy), została zrealizowana przez Sławbud.

Inwestycja Aleja Chopina II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Aleja Chopina II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sławbud nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Chopina II?

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 19.11.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: