Szczyrkowy Aparthotel

- Przedsprzedaż!

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Skarna Iwona Bartoszuk

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 0 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Wyjątkowa inwestycja w samym centrum najnowocześniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce.Oferujemy zakup apartamentów inwestycyjnych w nowo budowanym budynku zlokalizowanym w centrum Szczyrku przy ul.Zdrowia 5.W skład inwestycji wchodzi 28 apartamentów wykończonych „pod klucz” o powierzchni od 24,49m2 do 56,94m2 oraz 21 miejsc postojowych w garażu podziemnym.Budynek wykonany i wykończony w bardzo wysokim standardzie, z użyciem takich materiałów jak szkło, naturalne drewno impregnowane termicznie, kamień. Posesja ogrodzona i zagospodarowana, z wygodnym dojazdem o każdej porze roku.Każdy apartament wyposażony w instalację umożliwiającą włączenie go w hotelowy system rezerwacji online realizowany przez profesjonalnego Operatora.Wnętrza apartamentów zaprojektowane z dbałością o jakość i komfort użytkowania, wykończone i wyposażone, całkowicie gotowe w momencie oddania budynku do użytku. Dzięki temu Inwestycja przynosi dochody od razu po zakupie.Szczyrkowy Aparthotel oferuje zakup atrakcyjnej nieruchomości w lokalizacji gwarantującej wzrost wartości inwestycji, udział w intensywnie rozwijającym się rynku turystycznym w Szczyrku oraz profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania apartamentem. W ramach umów z operatorem wypłacamy Właścicielom apartamentów kwartalne czynsze, które są interpretowane jako odsetki od zainwestowanego kapitału.

Inwestycja Szczyrkowy Aparthotel znajduje się w Szczyrku, ul. Zdrowia 5 (3.3 km od Bielska-Białej), jest realizowana przez dewelopera Skarna Iwona Bartoszuk.

Inwestycja Szczyrkowy Aparthotel jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych apartamentów w tym 28 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szczyrkowy Aparthotel pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 24 do 57 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skarna Iwona Bartoszuk przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, recepcja, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, góry.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjnyCondohotel

Lokalizacja inwestycji Szczyrkowy Aparthotel

Województwo śląskie zajmuje powierzchnię 12 333,09 kilometrów kwadratowych. Jest to region posiadający najwyższy stopień urbanizacji oraz największą gęstość zaludnienia. Stolicą województwa jest miasto Katowice. Ciekawostką jest, iż na śląsku znajduje się więcej miast na prawach powiatu niżeli powiatów. Przeważają tu tereny wyżynne i górskie (średnia wysokość 318,9 m.n.p.mm), a najwyższym punktem jest wierzchołek Góry Pięciu Kopców posiadający 1534 m.n.p.m. W regionie tym znajduje się Górnośląski Okręg Przemysłowy, który jest najsilniej uprzemysłowionym obszarem Polski.

Data publikacji: 18.04.2019

Data aktualizacji: 06.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie