Szczyrkowy Aparthotel

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Zdrowia, oferowane bezpośrednio przez

Skarna Iwona Bartoszuk

Szczyrk, ul. Zdrowia 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Szczyrkowy Aparthotel

12 zdjęć

Szczyrkowy Aparthotel
Szczyrkowy Aparthotel
Szczyrkowy Aparthotel
Szczyrkowy Aparthotel

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 28 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Wyjątkowa inwestycja w samym centrum najnowocześniejszego ośrodka narciarskiego w Polsce.

Oferujemy zakup apartamentów inwestycyjnych w nowo budowanym budynku zlokalizowanym w centrum Szczyrku przy ul.Zdrowia 5.

W skład inwestycji wchodzi 28 apartamentów wykończonych „pod klucz” o powierzchni od 24,49m2 do 56,94m2 oraz 21 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Budynek wykonany i wykończony w bardzo wysokim standardzie, z użyciem takich materiałów jak szkło, naturalne drewno impregnowane termicznie, kamień. Posesja ogrodzona i zagospodarowana, z wygodnym dojazdem o każdej porze roku.

Każdy apartament wyposażony w instalację umożliwiającą włączenie go w hotelowy system rezerwacji online realizowany przez profesjonalnego Operatora.

Wnętrza apartamentów zaprojektowane z dbałością o jakość i komfort użytkowania, wykończone i wyposażone, całkowicie gotowe w momencie oddania budynku do użytku. Dzięki temu Inwestycja przynosi dochody od razu po zakupie.

Szczyrkowy Aparthotel oferuje zakup atrakcyjnej nieruchomości w lokalizacji gwarantującej wzrost wartości inwestycji, udział w intensywnie rozwijającym się rynku turystycznym w Szczyrku oraz profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania apartamentem. W ramach umów z operatorem wypłacamy Właścicielom apartamentów kwartalne czynsze, które są interpretowane jako odsetki od zainwestowanego kapitału.

Inwestycja Szczyrkowy Aparthotel znajduje się w Szczyrku, ul. Zdrowia 5 (3.3 km od Bielska-Białej), została zrealizowana przez Skarna Iwona Bartoszuk.

Inwestycja Szczyrkowy Aparthotel została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szczyrkowy Aparthotel nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Skarna Iwona Bartoszuk przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczyrk to miasto położone w województwie śląskim, znajdujące się w dolinie Żylicy. Miasto to ma charakter wypoczynkowo-turystyczny i jest świetnym miejscem do uprawiania turystyki górskiej, pieszej i rowerowej. Szczyrk cieszy się również dużą popularnością wśród turystów, którzy odwiedzają region nie tylko dla górskich szlaków. Skocznia narciarska Skalite jest jedną z głównych atrakcji miasta. Dobre warunki do jazdy na nartach i uprawiania innych sportów zimowych oferuje również Beskid Sport Arena.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szczyrkowy Aparthotel?

W mieście przebiega droga wojewódzka nr 942 która stanowi główną arterię w Szczyrku. Ponadto znajduje się tutaj wiele przewoźników, którzy oferują przemieszczanie się pomiędzy największymi ośrodkami narciarskimi (Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, Beskid Sport Arena Szczyrk, czy SOLISKO ARENA). Autobusy PKS kursują na trasie Bielsko Biała - Solisko przez Szczyrk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szczyrkowy Aparthotel mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 297 metrów od inwestycji Szczyrkowy Aparthotel znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczyrk Centrum.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szczyrkowy Aparthotel znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szczyrkowy Aparthotel znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 931 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szczyrkowy Aparthotel składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 108 m znajduje się Pielarnia, Cukiernia, w odległości 112 m znajduje się Ogólnospożywczy, w odległości 161 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szczyrkowy Aparthotel w odległości 544 m znajduje się boisko / kort, w odległości 608 m znajduje się basen, w odległości 791 m znajduje się Kompleks Skoczni narciarskich SKALITE w Szczyrku.

Data publikacji: 18.04.2019
Data aktualizacji: 29.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: