Złota Dębina

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Shell House Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Załęska
Ceny od: 3 590 zł brutto/m2
Złota Dębina

3 zdjęcia

Złota Dębina
Złota Dębina
Złota Dębina

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Złota Dębina dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle charakteryzujące się nowoczesnością pod każdym względem. Zespół 14 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i stworzyliśmy projekt będący odzwierciedleniem marzeń wizjonerów o wysokim standardzie, funkcjonalności i unikatowych rozwiązaniach. Obiekt znajduje się w miejscowości Rzeszów na ulicy Załęskiej.

Połączenie współczesnej architektury i nowoczesnych technologii. Jakość zastosowanych rozwiązań i funkcjonalność wnętrz. Ekskluzywna inwestycja, czyli budynek 3 kondygnacyjny z tarasami oraz poddaszem użytkowym składający się z 14 segmentów. 12 apartamentów wewnętrznych oraz 2 większe apartamenty zewnętrzne zachwycające nie tylko nowoczesnym i niespotykanym dotąd wyglądem. Do każdego budynku mieszkalnego przynależy działka oraz garaż w bryle budynku, a całość obiektu jest zamknięta w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców.

NOWOCZESNE

Projekt reprezentuje wysoką jakość, a dodatkowym atutem jest wkomponowanie bryły w naturalny profil terenu.

ENERGOOSZCZĘDNE

Szeregówki wybudowane zostały w technologii energooszczędnej, która zapewnia nie tylko wysoki komfort mieszkania, ale również zmniejszenie wydatków ponoszonych podczas ich użytkowania.

EKOLOGICZNE

Przyjęte w projekcie rozwiązania przestrzenne, funkcjonalne i techniczne nie mają negatywnego wpływu na środowisko przyrodnicze, zdrowie ludzi oraz innych budynków.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Decydując się na kupno domu w trakcie budowy możemy dostosować jego układ do Państwa preferencji

Inwestycja Złota Dębina znajduje się w Rzeszowie, ul. Załęska (4.1 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera Shell House Sp. z o.o..

Inwestycja Złota Dębina jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Złota Dębina pozostało na sprzedaż 12 nowych domów o powierzchniach od 153 do 189 metrów kwadratowych w cenie od 766 627 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 153 do 189 m2 w cenie od 766 627 zł (12 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Shell House Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
stan surowy
W stanie surowym zamkniętym cena za m2 3509 zł
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 12 domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
od 153 do 189 m².
Powierzchnie działek:
od 155 do 369 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 766 627 do 968 522 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 590 do 5 125 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złota Dębina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Złota Dębina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Spichlerzowa / Załęska 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złota Dębina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Bendiks auto sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Dębina w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Korona Rzeszów.

Data publikacji: 23.02.2021
Data aktualizacji: 25.02.2021
Shell House Sp. z o.o. logo

Shell House Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Rzeszów
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: