Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Włodarzewska 65

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Włodarzewska, oferowane bezpośrednio przez

SGI Sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Włodarzewska 65Włodarzewska 65

5 zdjęć

Włodarzewska 65
Włodarzewska 65
Włodarzewska 65
Włodarzewska 65

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Instalacje

- kanalizacja miejska

Ogrzewanie

- miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Włodarzewska 65 to dwa kameralne budynki, położone w prestiżowej i spokojnej części Ochoty. Atutem lokalizacji jest sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego, w którym przyszli mieszkańcy będą aktywnie spędzać czas.

Budynki o wysokości czterech pięter, charakteryzować się będą ponadczasową architekturą. Projektanci z pracowni MKC modernistyczną bryłę uzupełnili elementami, nadającymi pretiżowy charakter apartamentowca jak kamień na elewacji czy duże przeszklenia. Pod budynkami znajdować się będzie garaż z 52 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

W dwóch budynkach zaprojektowano 47 mieszkań oraz jeden lokal usługowy od strony ulicy Włodarzewskiej. Zaproponowane rozkłady mieszkań spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

ATUTY:

• Bliskość Parku Szczęśliwickiego

• Niska zabudowa

• Atrakcyjne rozkłady apartamentów

• Jasna i estetyczna elewacja

• Bliskość centrum miasta

• Drewniana stolarka okienna

Inwestycja Włodarzewska 65 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 65 (5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Włodarzewska 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Włodarzewska 65 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Włodarzewska 65 znajduje się tuż przy Parku Szczęśliwickim, jednym z największych i najlepiej zagospodarowanych warszawskich parków, w którym znajdują się takie atrakcje jak: sztuczny stok narciarski, kompleks basenów, ścieżki rowerowe i do biegania.

W okolicy znajduje się wiele nowo otwartych restauracji oraz punktów handlowo-usługowych, zarówno dużych sieci handlowych jak i mniejszych sklepów z ekologiczną żywnością np. Rynek Włodarzy przy ul. Włodarzewskiej 61.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Włodarzewska 65?

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Włodarzewska 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 217 metrów od inwestycji Włodarzewska 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przy Parku 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Włodarzewska 65 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Włodarzewska 65 znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Motylek 2" w odległości 76 m, przedszkole w odległości 79 m, przedszkole w odległości 89 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Włodarzewska 65 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Dental Plus w odległości 445 m, EstheDent w odległości 888 m, LUX MED w odległości 889 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Włodarzewska 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 65 m znajduje się Żabka, w odległości 237 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 290 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Włodarzewska 65 w odległości 124 m znajduje się boisko / kort, w odległości 217 m znajduje się boisko / kort, w odległości 351 m znajduje się Sanus Fitness.

Data aktualizacji: 05.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023