Włodarzewska 65

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Włodarzewska 30(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 30 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 142 m2
  Dom Development S.A.
 • Apartamenty Bakalarska(1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Bakalarska (5.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bakalarska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 116 m2
  Radius Projekt
 • Murapol Jana Kazimierza(2.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza (4.7 km od centrum Warszawy)
  Murapol Jana Kazimierza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 37 m2
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Włodarzewska 65 to dwa kameralne budynki, położone w prestiżowej i spokojnej części Ochoty. Atutem lokalizacji jest sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego, w którym przyszli mieszkańcy będą aktywnie spędzać czas.Budynki o wysokości czterech pięter, charakteryzować się będą ponadczasową architekturą. Projektanci z pracowni MKC modernistyczną bryłę uzupełnili elementami, nadającymi pretiżowy charakter apartamentowca jak kamień na elewacji czy duże przeszklenia. Pod budynkami znajdować się będzie garaż z 52 miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.W dwóch budynkach zaprojektowano 47 mieszkań oraz jeden lokal usługowy od strony ulicy Włodarzewskiej. Zaproponowane rozkłady mieszkań spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.ATUTY:• Bliskość Parku Szczęśliwickiego• Niska zabudowa• Atrakcyjne rozkłady apartamentów• Jasna i estetyczna elewacja• Bliskość centrum miasta• Drewniana stolarka okienna

Inwestycja Włodarzewska 65 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 65 (5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Włodarzewska 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Włodarzewska 65 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 52 metrów kwadratowych w cenie od 11 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Instalacje
- kanalizacja miejska
Ogrzewanie
- miejskie
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca).
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Włodarzewska 65

Włodarzewska 65 znajduje się tuż przy Parku Szczęśliwickim, jednym z największych i najlepiej zagospodarowanych warszawskich parków, w którym znajdują się takie atrakcje jak: sztuczny stok narciarski, kompleks basenów, ścieżki rowerowe i do biegania. W okolicy znajduje się wiele nowo otwartych restauracji oraz punktów handlowo-usługowych, zarówno dużych sieci handlowych jak i mniejszych sklepów z ekologiczną żywnością np. Rynek Włodarzy przy ul. Włodarzewskiej 61.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Włodarzewska 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Włodarzewska 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przy Parku 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Włodarzewska 65 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Male Kajtki" w odległości 20 m, Przedszkole Niepubliczne "Motylek II" w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Włodarzewska 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Rynek Włodarzy, w odległości 240 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 280 m znajduje się Delikatesy "U Michała".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Włodarzewska 65 w odległości 350 m znajduje się Sanus Fitness, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 02.11.2016

Data aktualizacji: 05.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie