Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Spichlerz Bliźniaczy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Puławska, oferowane bezpośrednio przez

Sawa Apartments

Kazimierz Dolny, ul. Puławska 68

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Spichlerz BliźniaczySpichlerz Bliźniaczy

14 zdjęć

Spichlerz Bliźniaczy
Spichlerz Bliźniaczy
Spichlerz Bliźniaczy
Spichlerz Bliźniaczy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W pięknym budynku "Spichlerza Bliźniaczego" w Kazimierzu Dolnym przygotowanych do sprzedaży zostało 8 unikatowych i luksusowych apartamentów o powierzchni od 49,22 m² do 66,71 m². Dla Klientów poszukujących powierzchni usługowej pod działalność restauracyjną, posiadamy lokal o pow. 201,90 mkw - znajdujący się na dwóch poziomach. Z dodatkowych atutów obiektu należy podkreślić, iż budynek posiada windę i jako jeden z nielicznych Spichlerzy - podpiwniczenie.

"SPICHLERZ BLIŹNIACZY" wpisany jest do rejestru zabytków stanowiących cenny przykład budynku wzorowanego na średniowiecznych magazynach Gdańska od prawie 500 lat.

Każdy z apartamentów został wykończony w bardzo wysokim standardzie oraz różnorodnym stylu. We wszystkich ośmiu lokalach, możemy znaleźć, przestrony salon wraz z aneksem kuchennym , osobną sypialnię oraz łazienkę z oknem. Trzy z apartamentów znajdujących się na ostatniej kondygnacji występują w wariancie II- poziomowym - posiadają antresole z dodatkowo zaprojektowanymi sypialniami i WC .W apartamentach umieszczono funkcjonalne szafy. Architekci wnętrz dla każdego z nich indywidualnie zaprojektowali oświetlenie, tak aby było ono funkcjonalne i stanowiło jednocześnie jego ozdobę. Wszystkie lokale wyposażone są w videodomofony oraz dodatkowy system alarmowy, ogrzewanie podłogowe z możliwością zdalnego sterowania. Aneksy kuchenne są całkowicie wyposażone w sprzęt AGD. Każda łazienka posiada okno. W salonach zamontowano bio-kominki.

Szanowni Państwo wszystkie apartamenty został zaprojektowane przez naszych architektów z myślą o wymagającym Kliencie, ceniącym sobie komfort, prywatność, spokój oraz niezależność . Z pewnością, niniejsze lokale spełnią Państwa wszelkie oczekiwania , a wypoczynek w nich , zapewne odda Państwu unikatową atmosferę tego miejsca, jednocześnie oddając namiastkę historii ,,obiektu” – tzn. najstarszego Spichlerza- mieszczącego się w malowniczym miejscu - Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Inwestycja Spichlerz Bliźniaczy znajduje się w Kazimierzu Dolnym, ul. Puławska 68 (4.7 km od Puław), została zrealizowana przez Sawa Apartments.

Inwestycja Spichlerz Bliźniaczy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Spichlerz Bliźniaczy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sawa Apartments nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Kazimierz Dolny to miasto położone w województwie lubelskim. Leży w powiecie puławskim nad Wisłą.

Jest to miasto wyjątkowe pod wieloma względami. Jego historia w połączeniu z wyjątkowym położeniem i kameralnym charakterem czynią go idealnym miejscem dla turystów. Miasto cieszy się zainteresowaniem m.in. ze względu na atrakcje turystyczne i bliskość Wisły. Bez wątpienia najbardziej charakterystycznym miejscem całego Kazimierza Dolnego jest rynek ze znajdującą się na jego środku studnią. Wyróżnia go przede wszystkim niebanalna architektura nawiązująca do renesansu włoskiego i niderlandzkiego. Na terenie miasta funkcjonują również muza, tak jak Muzeum Nadwiślańskie czy Muzeum Sztuki Złotniczej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Spichlerz Bliźniaczy?

Miasto posiada dobre połączenie komunikacyjne, w tym dwie drogi wojewódzkie. W powiecie puławskim jest droga nr 743, która przebiega przez takie gminy, jak Puławy czy Janowiec. Oprócz tego, występuje też droga wojewódzka nr 830 na trasie z Lublina przez Nałęczów. Jest również możliwość bezpośredniego dojazdu do Puław pociągiem PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Spichlerz Bliźniaczy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 962 metrów od inwestycji Spichlerz Bliźniaczy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kazimierz Dolny - Dworzec Aut. 424.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Spichlerz Bliźniaczy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Stomatologiczna Na sadowej w odległości 992 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Spichlerz Bliźniaczy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 76 m znajduje się Odido, w odległości 121 m znajduje się Zgoda, w odległości 770 m znajduje się sklep osiedlowy.

Data publikacji: 03.11.2016
Data aktualizacji: 07.05.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023