Dębowe Aleje

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSagaris Constructions Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 72 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Scandi(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Sygnałowa (5.5 km od centrum Wrocławia)
  Osiedle Scandi
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 112 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Scandi Home

Opis Inwestycji

Inwestycja Dębowe Aleje znajduje się na Księżu Wielkim, ul. Starodworska (5.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Sagaris Constructions Sp. z o.o..

Inwestycja Dębowe Aleje została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Dębowe Aleje pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 94 do 146 metrów kwadratowych w cenie od 545 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sagaris Constructions Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 46 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: internet, klimatyzacja, TV kablowa, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Dębowe Aleje

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowe Aleje mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Dębowe Aleje znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Blizanowicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowe Aleje znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Liceum Ogólnokształcące w odległości 340 m, Sokoły. Policyjne Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu w odległości 340 m, Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Technikum w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dębowe Aleje składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Supermarket T&J, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowe Aleje w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.01.2019

Data aktualizacji: 12.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie