Rybakówka Residence

Komfortowy dom w cenie mieszkania

Domy na sprzedaż Aleksandrowice, oferowane bezpośrednio przez Aleksandrowice House Sp. z o.o. Sp. k.

krakowski, Aleksandrowice, Aleksandrowice

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Rybakówka Residence

12 zdjęć

Rybakówka Residence
Rybakówka Residence
Rybakówka Residence
Rybakówka Residence

Opis Inwestycji

Rybakówka Residence logo

Rybakówka Residence to położona w Aleksandrowicach pod Krakowem inwestycja, obejmująca 15 funkcjonalnie i komfortowo zaprojektowanych domów o powierzchni 115,50 m², o niebanalnej architekturze, jakiej próżno szukać na nieruchomościowej mapie Krakowa i okolic.

Poprzez nawiązanie do historii i architektury miejsca, w jakim została zlokalizowana, a także dzięki położeniu wśród ciszy i zieleni, z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom indywidualnego stylu, szukającym wytchnienia od miejskiego zgiełku, a jednocześnie ceniącym bliskość miasta.

Osiedle Rybakówka Residence zostało starannie zaprojektowane po to, aby zapewnić Państwu maksimum komfortu i bezpieczeństwa, a jednocześnie by cieszyć oko.

Jest to zamknięta enklawa, położona nieopodal stawów w jednym z najbardziej malowniczych i zielonych zakątków Aleksandrowic, składająca się z 15 dwukondygnacyjnych domów o powierzchni 115,50 m² każdy, z urokliwymi tarasami i ogrodami oraz miejscami postojowymi.

Do budowy każdego z domów zaplanowano użycie najwyższej jakości materiałów. Elewacja wykonana będzie z naturalnego kamienia oraz płytek klinkierowych. Dzięki połączeniu takich właśnie materiałów, inwestycja ma nawiązywać do pochodzącej z końca XIX wieku aleksandrowickiej zabudowy folwarcznej, będącej wraz ze stawami, winnicą i neoklasycystycznym dworem częścią składową całego kompleksu dworskiego, położonego wśród terenów zielonych tzw. ogrodu włoskiego.

Całość po wojnie została przekazana Uniwersytetowi Jagiellońskiemu, a następnie utworzonemu w 1950 r. Instytutowi Zootechniki w Balicach, który do dnia dzisiejszego zarządza całym zespołem dworskim w Aleksandrowicach.

Ceny mieszkań w Krakowie ciągle rosną. Średnia cena ofertowa sięga już prawie 9 500 zł/m². U nas, za te same pieniądze, dostaniesz nie tylko miejsce do spania, ale swoją bezpieczną przestrzeń do życia, którą w tych niepewnych czasach niejednokrotnie musimy zamieniać na miejsce do pracy, nauki i wspólnego przebywania przez długie dni i tygodnie.

W naszych domach bez problemu pomieścisz całą swoją rodzinę, pupila, zapasy, sprzęt sportowy i rekreacyjny.

Wyjdziesz na taras, do ogrodu, wypijesz kawę w samotności, zaprosisz znajomych na kolację przy dobrej muzyce.

W obrębie własnego domu i ogrodu – posadzisz drzewa, krzewy, warzywa i owoce. Zrobisz trening czy zagrasz w piłkę z dzieckiem. Staniesz się niemalże samowystarczalny.

Bez problemu wyjdziesz pobiegać, pojeździć na rowerze, na spacer z psem do pobliskich lasów lub nad stawy.

W ostatnich czasach wszyscy przekonaliśmy się jakie to ważne.

Inwestycja Rybakówka Residence znajduje się w Aleksandrowicach (3.6 km od Krakowa), jest realizowana przez Aleksandrowice House Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rybakówka Residence nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aleksandrowice House Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 527 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rybakówka Residence?

Data publikacji: 04.03.2021
Data aktualizacji: 03.12.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: