Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 112 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sobola Biel(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Suwałki, ul. Aleksandry Piłsudskiej (2.6 km od centrum Suwałk)
  Sobola Biel
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 67
  Powierzchnia: 29 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Sobola Biel

Opis Inwestycji

Olimpijskie Ogrody to oferta dla ludzi szukających spokoju i bezpieczeństwa, chcących cieszyć się urokiem życia blisko natury z jednoczesną możliwością korzystania z udogodnień sportowego stylu życia.Zamknięte Osiedle Olimpijskich Ogrodów zlokalizowane jest w zielonej części Suwałk w bezpośredniej otulinie Stadionu Miejskiego pomiędzy ul. Wojska Polskiego a ul. Sportową, teren charakteryzujący się ogromnymi połaciami zieleni oraz wspaniałymi terenami dla rodzinnych spacerów i rekreacji. Odległość z centrum Suwałk do Olimpijskich Ogrodów to tylko 800 m. Olimpijskie Ogrody to miejsce przyjazne pod każdym względem. Osłonięte od ulicznego ruchu budynki tworzą zaciszną enklawę, a atrakcyjna lokalizacja sprawia, że wszystko jest w zasięgu ręki – przedszkole, markety, restauracje, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej oraz Park Naukowo – Technologiczny. W zasięgu spaceru dotrzemy do ulubionych miejsc wypoczynkowych – zgrupowanych wokół Zalewu Arkadia i rzeki Czarna Hańcza - to wszystko wpływa na komfortowe warunki mieszkania.Nietypowe przeszklenia, przestronne tarasy utkane zielenią, cichobieżne windy, klatki schodowe w okładzinach z granitu oraz hale garażowe zostały stworzone z myślą o potrzebach najbardziej wyrafinowanych Klientów.Olimpijskie Ogrody to elitarny kompleks mieszkalno – apartamentowy z wydzielonym Głównym Placem Rekreacyjno – Wypoczynkowym. Zaprojektowany w nowoczesnej architekturze drewna i klinkieruw połączeniu z zielono – sportowym charakterem otoczenia sprawia, iż Olimpijskie Ogrody wygrywają rankingi najatrakcyjniejszego osiedla w Suwałkach.

Inwestycja Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J znajduje się w Suwałkach, ul. Sportowa (3 km od centrum Suwałk), została zrealizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 63 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty: ławy wylewane Część podziemna: żelbetowa monolityczna murowana z bloczków betonowych Część nadziemna: cegła ceramiczna
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe PCV, podwójne, potrójne skrzydła wyjściowe
Drzwi zewnętrzne
antywyważeniowe, wzmocnione z zamkiem antywłamaniowym
Posadzka
cementowe, zatarte na gładko
Ściany
Ściany zewnętrzne: murowane z pustaków ceramicznych i żelbetowe, w miejscach przewidzianych w projekcie izolowane termicznie, wykończone zgodnie z projektem elementami kamiennymi, drewnianymi i tynkiem cienkowarstwowym Docieplenie 14 cm
Parapety wewnętrzne
granitowe
Instalacje
Elektryczna z osprzętem Przystosowanie do zamontowania kuchenki elektrycznej Instalacja lokalowa wodna i co - podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) Instalacja wodna - piony z rur z tworzyw sztucznych, indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody dostępne do odczytu z klatki schodowej Instalacja kanalizacyjna z tworzywa sztucznego W łazience instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) wyprowadzone podłączenia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie według indywidualnych potrzeb Klienta Telewizyjna Telefoniczna Domofon cyfrowy Dzwonkowa z osprzętem Gniazda elektryczne balkonowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J

Suwałki to miasto powiatowe leżące w woj. podlaskim, niedaleko granic z Białorusią, Litwą i Rosją. Jego powierzchnia wynosi 65,24 km2 . Mieszka tu ok. 69 000 ludzi. W mieście panuje niezwykły klimat, który zawdzięcza się m.in. ciekawej, częściowo zabytkowej zabudowie. Uwagę przykuwa neoklasycystyczna ul. Kościuszki oraz przechodzący przez miasto szlak turystyczny i szlak kulturowy. Suwałki położone są na malowniczych terenach, w otoczeniu rozległych obszarów zielonych, m.in. Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej. Dynamiczny rozwój gospodarczy miasta zapewnia w ostatnich latach działająca tu Specjalna Strefa Ekonomiczna i park technologiczny. Miasto zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Mieści się tu 6 szkół i 12 zespołów szkół. Działają też dwa szpitale, 12 przychodni lekarskich, dysponujący rozbudowaną infrastrukturą ośrodek sportu i rekreacji, kino, muzeum, a także galeria handlowa.

Komunikacja

Główną arterią drogową przebiegającą przez Suwałki jest europejska trasa E67. Przechodzą tędy także drogie wojewódzkie nr: 652, 653 i 655. Na terenie miasta za transport publiczny odpowiada 21 linii autobusów miejskich. Jest tu lotnisko sportowe Aeroklubu Suwałki i funkcjonuje transport kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sportowa/PIR.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne nr 1 ZIELONY ZAKĄTEK w Suwałkach w odległości 460 m, Przedszkole Niepubliczne Little Star w odległości 520 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olimpijskie Ogrody Budynek F, G, H i J w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie