Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rodzinny Zakątek

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Baranowicka, oferowane bezpośrednio przez

R/S Development Sp. z o.o. Sp.k.

Białystok, ul. Baranowicka 143

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Rodzinny ZakątekRodzinny Zakątek

10 zdjęć

Rodzinny Zakątek
Rodzinny Zakątek
Rodzinny Zakątek
Rodzinny Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 19 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Stworzony dla rodzin

Rodzinny Zakątek to nasza nowa, pionierska inwestycja. W jej ramach budujemy 19 domów szeregowych przy ul. Baranowickiej

Nowocześnie i oszczędnie

Nowoczesna bryła budynku i wyższy standard energetyczny osiągniętym dzięki rekuperacji, stanowi idealne połączenie.

Przy budowie domów zostaną zastosowane okna o obniżonym współczynniku przenikania ciepła. Dzięki temu zapewnimy budynkowi dużą energooszczędność, jak również dźwiękochłonność.

Przestrzeń dla Ciebie i Twoich najbliższych

Każdy z domów będzie się składał z dwóch pełnych kondygnacji, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną oraz nocną. Na parterze zaprojektowano przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Na piętrze zaplanowano cztery sypialnie. Dwie z nich wyposażone są w duże garderoby. Na tej kondygnacji zaprojektowano również łazienkę.

Wiedząc, jak ważne jest spędzanie czasu z rodziną oraz bliskimi, tworzymy ku temu idealne warunki. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w nowopowstającej inwestycji znajdzie się również część wspólna składająca się z altanki, placu zabaw oraz miejsca na ognisko.

Niemal wszystkie domy szeregowe (oprócz 1 oraz 19) zaprojektowano w taki sposób, aby spełniały wymogi, jakie stawiane są w projekcie MDM – Mieszkanie dla Młodych.

Rodzinny Zakątek to zaciszna okolica bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta.

Główne atuty lokalizacji osiedla:

• zaledwie 600 m do Szkoły Podstawowej nr 28

• 7 minut samochodem do Galerii Atrium Biała

• 5 minut samochodem do Żłobka (Klub Małych Odkrywców)

• 4 minut samochodem do plaży miejskiej

• 10 minut spacerem do basenu

• 12 min spacerem do Przedszkola Samorządowego nr 20

• zaledwie 600 metrów do wjazdu na obwodnicę – Trasę Generalską umożliwiającą dojazd do dróg prowadzących do Warszawy, Budziska, czy Bobrownik, jak również ułatwiającą komunikację wewnątrz miasta

• obok bramy nowopowstającego osiedla przystanek linii 1 i 105 Białostockiej Komunikacji Miejskiej.

Inwestycja Rodzinny Zakątek znajduje się w Białymstoku, ul. Baranowicka 143 (3.5 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez R/S Development Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Rodzinny Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rodzinny Zakątek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców R/S Development Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rodzinny Zakątek?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rodzinny Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 21 metrów od inwestycji Rodzinny Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Baranowicka/Plażowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rodzinny Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinny Zakątek znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w odległości 737 m, Szkoła Podstawowa Nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w odległości 764 m, Przedszkole Samorządowe nr 20 w odległości 878 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rodzinny Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 591 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 812 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rodzinny Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 148 m znajduje się Biedronka, w odległości 218 m znajduje się Żabka, w odległości 399 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinny Zakątek w odległości 673 m znajduje się Pływalnia przy DPS, w odległości 796 m znajduje się boisko / kort, w odległości 811 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.05.2018
Data aktualizacji: 05.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023