Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Warszawska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Warszawska, oferowane bezpośrednio przez

Rogowski Development Sp. z o.o.

Wysokie Mazowieckie, ul. Warszawska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 168 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty WarszawskaApartamenty Warszawska

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Elegancki sześciopiętrowy apartamentowiec zaprojektowany przez cenioną warszawską Pracownię Architektoniczną "a90 Architekci" wnosi na lokalny rynek powiew świeżości. Ciekawie ukształtowana bryła zapewni przyjemne doznania estetyczne.

Budynek posiada halę parkingową z dostępem do wind i klatki schodowej - oferujemy miejsca postojowe.

Starannie przemyślane układy mieszkań 2 i 3 -pokojowych zapewnią możliwość wyboru najwygodniejszego mieszkania dla naszych potrzeb.

Inwestycja Apartamenty Warszawska znajduje się w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Warszawska (37.7 km od Łomży), została zrealizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Warszawska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Warszawska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rogowski Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wysokie Mazowieckie to miasto położone w województwie podlaskim. Leży na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Brok. Jego powierzchnia zajmuje 15,24 km2 i zamieszkuje ją ok. 10 tysięcy mieszkańców. Na teren miasta znajduje się Miejski Ośrodek Kultury, w skład którego wchodzi biblioteka, kino oraz kawiarnie. Dom Kultury prowadzi bardzo szeroką działalność społeczną, kulturalną i oświatową. Do najważniejszych z nich należą Zespół Pieśni i Tańca "Mazowia" oraz koło tańca nowoczesnego. Jeśli chodzi o bibliotekę to oprócz swojej normalnej działalności organizuje konkursy, które mają za zadanie upowszechnić literaturę. W odległości ok. 20 km zlokalizowane są również Aquapark Delfin w Zambrowie oraz Muzeum Rolnictwa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Warszawska?

Wysokie Mazowieckie położone jest przy drodze krajowej nr 66, łączy takie miasta jak Zambrów, Bielsk Podlaski i Połowce. Znajduje się tutaj także droga wojewódzka nr 678, która przebiega przez Wysokie Mazowieckie oraz Białystok. Najbliższa kolejowa stacja pasażersko-towarowa zlokalizowana jest w pobliskim mieście Szepietowie, dokąd można dojechać autobusem PKS. Zapewnia ona połączenia z Warszawą, Białymstokiem, Wrocławiem, Krakowem, Suwałkami i innymi miastami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Warszawska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 391 metrów od inwestycji Apartamenty Warszawska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysokie Mazowieckie - Dworzec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Warszawska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Warszawska znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 577 m, Szkoła Podstawowa nr1 w odległości 591 m, Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w odległości 602 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Warszawska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Praktyka Lekarza Rodzinnego Bożena Brzozowska w odległości 876 m, Karedent w odległości 994 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Warszawska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 87 m znajduje się U Adama, w odległości 522 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 607 m znajduje się Forma+ Siłownia i Fitness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Warszawska w odległości 415 m znajduje się boisko / kort, w odległości 420 m znajduje się boisko / kort, w odległości 612 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 13.12.2022
Data aktualizacji: 08.12.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023