Nowa Letnica PRZEDSZKOLE

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg Grupa Deweloperska

Ceny od: 9 840 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowa Letnica PRZEDSZKOLE dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
1U
595,95 m²
-
5 864 148 zł9 840 zł/m²

Opis Inwestycji

W ramach inwestycji Nowa Letnica ROBYG zamierza wybudować około 2500 mieszkań co oznacza, iż szacunkowo na osiedlu zamieszka ponad 7000 osób. Dodatkowo plan miejscowy umożliwia powstanie nowych osiedli nie tylko pomiędzy ulicami Starowiejską i Suchą ale również na pobliskich terenach. Sprawia to, że Letnica jest w tej chwili najbardziej perspektywiczną, prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się dzielnicą miasta.Obserwując potrzeby nabywców ROBYG przygotował wstępną ofertę budowy przedszkola na terenie osiedla. Jako iż osobami najczęściej decydującymi się na zakup są osoby młode – około 30 roku życia można zakładać, iż zarówno żłobek jak i przedszkole będą cieszyły się dużym powodzeniem wśród nabywców mieszkań na Nowej Letnicy ale i z okolicznych inwestycji, które powstaną w przyszłości. Obserwując grono nabywców osiedla Nowa Letnica można z dużym prawdopodobieństwem zakładać, iż zlokalizowanie na tym terenie przedszkola będzie skutkować gwarantowanym sukcesem biznesowym.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ROBYG zakładającą budowę 595 m2 dwukondygnacyjnego przedszkola wraz z placem zabaw i miejscami postojowymi dla rodziców.

Inwestycja Nowa Letnica PRZEDSZKOLE znajduje się na Letnicy, ul. Starowiejska 50 (4.6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Inwestycja Nowa Letnica PRZEDSZKOLE jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 2 kondygnacje naziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa Letnica PRZEDSZKOLE pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 596 metrów kwadratowych w cenie od 9 840 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, internet, klub fitness, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 596 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 5 864 148 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 840 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa Letnica PRZEDSZKOLE

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

W odległości 600 metrów od inwestycji Nowa Letnica PRZEDSZKOLE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Uczniowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Letnica PRZEDSZKOLE znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Morskich w odległości 1150m, Gimnazjum nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 1300m, Przedszkole nr 23 - Bursztynek w odległości 1400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się Apteka Pod Lipami, w odległości 1200 m znajduje się Apteka Przy Falowcu, w odległości 1500 m znajduje się Belladonna Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Anny i Joachima, w odległości 1200 m znajduje się Stowarzyszenie Nowy Port Sztuki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Golf Viktoria - Wyposażenie golfisty i pól golfowych, w odległości 650 m znajduje się Stadion Energa Gdańsk, w odległości 1250 m znajduje się Studio Relaks Tania.

Data publikacji: 21.10.2019

Data aktualizacji: 22.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie